برگزاری پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی

بدون دیدگاه
شنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۸
برگزاری پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی

پانزدهمین نمایشگاه پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی، تجهیزات و سیستم های آبیاری گلستان AGRIGOL2019   از 16 لغایت 19 مهرماه 98 به مدت 4 روز از ساعت 16 الی 21 در محل دائمی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان میزبان متخصصان، تولیدکنندگان، کشاورزان و علاقمندان گروه های کالایی حضور یافته در این رویداد می باشد.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان گفت: پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی، تجهیزات و سیستم های آبیاری گلستان AGRIGOL در مساحتی به محدوده 8 هزار مترمربع فضای مسقف و باز نمایشگاهی از 16 مهرماه به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گلستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان، مهندس مهرداد یزدی با اشاره به جزئیات برگزاری  AGRIGOL2019 اظهار کرد: در دوره پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی، تجهیزات و سیستم های آبیاری گلستان باتوجه به هماهنگی های اجرایی با سازمان جهاد کشاورزی استان و انجمن های تخصصی صنایع کشاورزی، شرکت هایی از 16 استان و نمایندگانی از 3 کشور جهان مشارکت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه AGRIGOL تخصصی ترین رویداد نمایشگاهی ایران در حوزه ماشین های کشاورزی و سیستم های آبیاری محسوب می شود اظهار کرد: در این دوره بیش از 73 مشارکت کننده حضور یافته اند که نسبت به دوره گذشته بیش از 15 درصد رشد کیفی و 50 درصد رشد کمی دارد.

یزدی با بیان اینکه برای تمامی نمایشگاه های تخصصی در استان گلستان و منطقه شمال کشور، رویکرد جدیدی را نهادینه کرده ایم افزود: برگزاری پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی، تجهیزات و سیستم های آبیاری گلستان با برند AGRIGOL و با رویکرد ” گلستان ماندگار، کشاورزی پایدار ” از ابتدای سال 98 برنامه ریزی شد تا بهترین دستاورد را برای صنعت کشاورزی کشور به ارمغان بیاورد.

وی با اشاره به جزئیات حضور مشارکت کنندگان این دوره گفت: از 73 مشارکت کننده نمایشگاه، 38 شرکت در بخش ماشین آلات، ادوات کشاورزی و پهبادها، 31 شرکت با زمینه فعالیت تجهیزات و سیستم های آبیاری و 4 مشارکت کننده دربخش حامیان دولتی حضور دارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان با اشاره به ارزیابی حضور مشارکت کنندگان نمایشگاه AGRIGOL2019 تصریح کرد: در این رویداد 53 مشارکت کننده وفادار در فضایی به مساحت 6000  مترمربع و  20 مشارکت کننده جدید در فضایی به مساحت  2000 مترمربع  در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی، تجهیزات و سیستم های آبیاری گلستان جانمایی شده اند.

یزدی با اشاره به جزئیات حضور مشارکت کنندگان پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی، تجهیزات و سیستم های آبیاری گلستان گفت: امسال باتوجه به اقدامات و اطلاع رسانی های موثر این رویداد استانهای تهران، گلستان، خراسان، البرز، اصفهان، قزوین، اراک، همدان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران، کرمان، فارس، قم، خوزستان، سمنان و کشورهای ایتالیا، فرانسه، ترکیه حضور یافته اند که درمقایسه با معیارهای نمایشگاه در این حوزه بی سابقه است.

گفتنی است؛ پانزدهمین نمایشگاه پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی، تجهیزات و سیستم های آبیاری گلستان AGRIGOL2019   از 16 لغایت 19 مهرماه 98 به مدت 4 روز از ساعت 16 الی 21 در محل دائمی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان میزبان متخصصان، تولیدکنندگان، کشاورزان و علاقمندان گروه های کالایی حضور یافته در این رویداد می باشد.

انتها پیام./


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: