رئیس و جانشین بسیج اساتید گلستان معرفی شدند

بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ مهر ۱۳۹۸
رئیس و جانشین بسیج اساتید گلستان معرفی شدند

آینن تکریم و معارفه رئیس و جانشین بسیج اساتید گلستان شامگاه چهارشنبه با حضور سردار معروفی؛ فرمانده سپاه نینوا و زارعی ؛ رییس سازمان بسیج اساتید کشور در گرگان برگزارشد.

به گزارش عصرشمال از گرگان؛ آیین تکریم و معارفه رئیس و جانشین بسیج اساتید گلستان شامگاه چهارشنبه با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان و “زارعی” رییس سازمان بسیج اساتید کشور در گرگان برگزارشد.

سردار حسین معروفی در جمع روسای دانشگاه های گلستان، اظهار کرد: گفتمان مقاومت ، گفتمان انقلابی و جهادی همگی از دفاع مقدس سرچشمه گرفته است و باید روی این حوزه ها در دانشگاه کار کرد.

وی افزود: گفتمان خدمات اجتماعی مفهومش نوکری مردم است و وفاق ملی ما نیز ناشی از گفتمان وحدت حول امام جامعه است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: دشمن میخواهد روحیه جهاد و شهادت را از ما بگیرد اما گفتمان جهاد و شهادت که مایه آرامش است باید در بعدی وسیع توسعه یابد.

وی بیان کرد: گفتمان ولایت پذیری هم یعنی ذوب بودن در ولایت و مطیع امر حسین زمان بودن و باید بدانیم خیمه گاه حسین زمان ایران اسلامی است.

سردار معروفی همچنین گفت: گفتمان کادرسازی در جبهه انقلاب با تکیه به جوانان نیاز امروز کشور ماست و اساتید بسیجی در تربیت دانشجوی انقلاب همت داشته باشند.

وی ادامه داد: گفتمان فضای مجازی در این جنگ نابرابر رسانه ای باید به نحو احسن و به نفع جریان انقلاب اسلامی تقویت شود.

سردار معروفی اذعان کرد: گفتمان استکبار ستیزی ، گفتمان سبک زندگی و گفتمان معنویت و اخلاق اگر گسترش یابد بسیاری از مشکلات امروز را حل خواهد کرد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان اضافه کرد: گفتمان اقتصاد مقاومتی راه برون رفت اقتصاد بیمار ماست زیرا مشکل این اقتصاد وابستگی به نفت است و راه علاج عدم وابستگی اقتصاد به نفت و در پیش گرفتن سیاست های اقتصاد مقاومت است.در این مراسم از زحمات غلامرضا منتظری و ابراهیم مهقانی ؛مسئول و جانشین سابق بسیج اساتید استان تجلیل، علیرضا خواجه شاهکویی به عنوان مسئول سازمان بسیج اساتید سپاه نینوا معرفی شد.

انتها پیام/

منبع: گلستان ما


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: