معاون فرماندار بندرگز:پدیده قاچاق کالا و ارز، امنیت تولید را برهم زده است

بدون دیدگاه
دوشنبه - ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
پدیده قاچاق کالا و ارز، امنیت تولید را برهم زده است

معاون فرماندار بندرگز گفت: همه دستگاه های مسوول با پدیده قاچاق کالا و ارز برخورد کنند.

معاون فرماندار بندرگز خواستار برخورد همه دستگاه های مسوول با پدیده قاچاق کالا و ارز شد و گفت : پدیده قاچاق کالا و ارز موجب برهم خوردن نظم و امنیت در همه جوانب به ویژه عرصه تولید می شود.

به گزارش عصر شمال از بندرگز، “محمد حیدری” در ششمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بندرگز افزود : قاچاق کالا به عنوان پدیده‌ ای مخرب ، صدمات زیادی را بر اقتصاد ، تولید و فرهنگ کشور وارد می‌کند و علاوه بر کاهش تولید داخلی ، موجب افزایش بیکاری و مشکلات ناشی از آن می‌شود.وی اظهار داشت : با قاچاق کالا ، زمینه اشتغال افراد و نیز تولیدات ملی و داخلی کاهش یافته و منجر به کاهش درآمد سرانه در جامعه می شود.

حیدری خاطرنشان کرد : گسترش قاچاق پدیده مخربی است که به تولید و تجارت داخلی ضربه می زند و باید با این موضوع جدی برخورد شود و به گفته رهبر معظم انقلاب مبارزه با این امر واجب است.

معاون فرماندار بندرگز ادامه داد : همه باید سخنان رهبری را به طور کامل اجرا کنند و تبلیغات هوشمندانه و همه جانبه برای خرید کالای ایرانی و جلوگیری از ورود قاچاق کالا انجام شود.

وی تاکید کرد : شایسته است برای تبیین این موضوع از ظرفیت های مختلف فرهنگی اجتماعی شهرستان نیز بهره برد و با برگزاری کرسی های آزاد اندیشی ، همایش ها و کلاس های آموزشی ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی موثر مردم از خرید کالاهای قاچاق و خارجی پرهیز و از کالاهای با کیفیت داخلی استفاده کنند.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: