دولت منکر مشکلات ‌اقتصادی نیست

بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
دولت منکر مشکلات ‌اقتصادی نیست

معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهور گفت: همه می‌دانند که التهاب اقتصادی چند ماه قبل در کشور منطق اقتصادی ندارد و آنچه اتفاق افتاده متاثر از یک جنگ روانی و رسانه‌ای دشمن بود که شایعه پراکنی کرده‌اند تا بذر ناامیدی را در جامعه ما منتشر کنند.

به گزارش عصر شمال از گلستان؛ حسین علی امیری صبح امروز در بین نمازگزاران عید سعید قربان در بندرترکمن اظهار داشت: مردم ترکمن در دفاع مقدس و پس از آن، انتخابات‌های مختلف، حمایت و تبعیت از رهبری و هر زمان که نظام نیاز به یاری آنها داشته است، حضور داشته‌اند.

وی با بیان اینکه دولت منکر مشکلات مردم در بخش‌های مختلف به ویژه در حوزه مشکلات اقتصادی نیست؛ افزود: امروز دولت و نظام جمهوری اسلامی که برگرفته از رای مردم است همچنان به کمک‌ها و حمایت‌های مردم در صحنه‌های مختلف نیاز دارد.

امیری اظهار داشت: پس از پیروزی بزرگ دیپلماسی که با هدایت رئیس جمهور و حمایت مقام معظم رهبری حاصل شد؛ با تلاش‌های نیروهای امنیتی، سپاه و سرداران نظام نقشه‌های دشمن در سوریه و عراق به شکست منجر شد و ریشه داعش از جا کنده شد و از سوی دیگر قدرت و نفوذ ایران در منطقه افزایش پیدا کرد.

وی تصریح کرد: این پیروزی بزرگ را آمریکا و صهیونیست‌ها نمی‌توانستند تحمل کنند و به همین علت آمریکا از برجام خارج شد و پس از آن تلاش کرد تا مشکلات اقتصادی ما بیشتر شود.

معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: آنها فکر کردند می توانند مجددا جامعه جهانی را علیه ما بسیج کنند اما غافل از آنکه با تدبیر رهبری، تلاش رئیس جمهور و وحدت حوزه‌های مختلف نظام، راه به جایی نخواهند برد.

امیری با اشاره به اینکه مردم و دولت ایران پایبند به عهود بین‌المللی هستند؛ خاطر نشان کرد: امروز غیر از معدود کشورهای منطقه هیچ‌کس با آمریکا همراهی نکرده و ما از ابتدا به آمریکا اعتماد نداشتیم و امروز هم بدعهدی آنها به روشنی ثابت شده است.

امیری خطاب به مردم کشور گفت: همه می‌دانند که التهاب اقتصادی چند ماه قبل در کشور منطق اقتصادی ندارد زیرا در حال حاضر نفت و کالاهای غیرنفتی ما صادر می‌شود و آمار شاخص‌های توسعه‌ای استانی و ملی کاملاً مثبت است.

وی تاکید کرد: آنچه اتفاق افتاده است متاثر از یک جنگ روانی و رسانه‌ای دشمن بود که شایعه پراکنی کرده‌اند تا بذر ناامیدی را در جامعه ما منتشر کنند.

معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهور یادآور شد: دولت به عنوان خدمتگزار مردم از هر قوم و قبیله و مذهب است و برای تامین مصالح، منافع عمومی و ایجاد اشتغال در کنار مردم، وفادارانه به همه شعارها پایبند است.

امیری در بخش پایانی سخنان خود افزود: در خصوص نیازمندی های اساسی و کالاهای مورد نیاز مردم با مشکل مواجه نیستیم و انبارهای کالاهای اساسی تامین کننده نیاز جامعه است.

معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشت: امروز آرامش سیاسی و امنیتی کماکان در جامعه برقرار است.

انتهای پیام/تسنیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: