با قیمت هر کیلوگرم 63 هزار و 200 ریال؛توزیع مرغ منجمد با نرخ دولتی در گلستان آغاز شد

بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
توزیع مرغ منجمد با نرخ دولتی در گلستان آغاز شد

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از توزیع مرغ منجمد دولتی با نرخ مصوب به مراکز عمده مصرف در استان گلستان خبر داد.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ علی‌اصغر اصغری، معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان اظهار کرد: نظر به شرایط اقتصادی کشور و لزوم برنامه‌ریزی و اقدامات اجرایی موثر در جهت تنظیم بازار و همچنین تقویت نظارت و کنترل بازار و توجه ویژه به نیازهای واقعی مصرف‌کنندگان، مرغ منجمد با قیمت مصوب به میزان نیاز در سطح تمامی ارگان‌های دولتی توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به دستورالعمل‌ها و مصوبات اخیر کارگروه تنظیم بازار استان تمام دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، زندان‌ها، مراکز نظامی و انتظامی می‌توانند مرغ منجمد را با معرفینامه این سازمان از شرکت پشتیبانی امور دام با قیمت هر کیلوگرم 63 هزار و 200 ریال درب سردخانه شرکت پشتیبانی امور دام استان گلستان تحویل بگیرند.

وی همچنین نظارت دقیق بازرسان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گلستان بر چرخه تهیه و توزیع مرغ منجمد توسط مراکز عرضه در بازار را در دستور کار قرار داده و از برخورد قاطع با متخلفان احتمالی در این خصوص خبر داد.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: