شهردار گرگان:لایحه بودجه ۳۰۰ میلیارد تومانی شهرداری گرگان، برای سال 98 تقدیم پارلمان شد

بدون دیدگاه
شنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
لایحه بودجه ۳۰۰ میلیارد تومانی شهرداری گرگان، برای سال 98 تقدیم پارلمان شد

شهردار گرگان گفت: لایحه بودجه ۳۰۰ میلیارد تومانی شهرداری برای سال آینده تقدیم شورای اسلامی این شهر شده است.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ عبدالرضا دادبود ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بودجه امسال شهرداری 250 میلیارد تومان بود که تا پایان امسال به طور کامل محقق می‌شود.

وی درباره بودجه پیشنهادی سال آینده شهرداری گرگان افزود: لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری برای سال آینده 300 میلیارد تومان تهیه و تقدیم شورای اسلامی شهر گرگان شده است.

دادبود بیان داشت: این بودجه پیشنهادی بوده و لایحه در کمیسیون‌های شورای شهر در حال بررسی است، بنابراین امکان افزایش و یا کاهش بودجه سال 98 شهرداری گرگان وجود دارد.

وی در ادامه با اشاره به اجرای خطوط بی‌آرتی در گرگان گفت: پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام شده و قرار است وزیر کشور در هفته جاری تأییدیه فروش اوراق مشارکت را صادر کند تا پس از آن با یک بانک برای فروش اوراق به توافق برسیم.

شهردار گرگان ادامه داد: مشاور طرح، محدودیت‌های اجرای خطوط بی‌آرتی و همچنین مناطقی که امکان اجرای طرح وجود دارد را مشخص کرده است.

وی با بیان اینکه شهرداری گرگان درخواست فروش 100 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای اجرای خطوط بی‌آرتی را داده است، گفت: اجرای این طرح به ازای هر یک کیلومتر بیش از یک میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.

دادبود درباره راه‌اندازی ترموا در گرگان بیان داشت: دفتر حمل و نقل و ترافیک وزارت کشور با انجام مطالعات ترموا در شهر گرگان موافقت نکرده است.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: