مسابقه بزرگ کتابخوانی «اشک ها و عبرت ها» برگزار می شود.

بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۲ مهر ۱۳۹۸
مسابقه بزرگ کتابخوانی «اشک ها و عبرت ها» برگزار می شود.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: به مناسبت اربعین حسینی، دومین مسابقه بزرگ کتابخوانی با عنوان «اشک ها و عبرت ها» برگزار می شود.

به گزارش عصرشمال از گرگان؛ محمد رعیت رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت:به مناسبت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی، دومین مسابقه بزرگ کتابخوانی با عنوان «اشک ها و عبرت ها» با هدف آشنایی عموم مردم با بخشی از مفاهیم بلند نهضت حسینی از سوی معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان افزود: دومین مسابقه بزرگ کتابخوانی «اشک ها و عبرت ها» بر اساس کتاب «پس از پنجاه سال، پژوهشی تازه پیرامون قیام امام حسین» به قلم مرحوم سید جعفر شهیدی است که متن کامل کتاب از طریق نشانی سایت arbaeen.ghoran.ir در قالب فایل پی دی اف و لینک خرید کتاب چاپی قابل دسترس است.

وی تصریح کرد: این آزمون ویژه کارکنان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانواده های آن ها، مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت و قرآن آموزان است.

رعیت ادامه داد: ثبت نام در همان روز آزمون صورت گرفته و آزمون به صورت آنلاین در روز چهارشنبه (اول آبان) از ساعت ۹ تا ۱۸ برگزار خواهد شد و هر فرد باید در مدت ۱۵ دقیقه به ۲۰ سوال پاسخ دهد.

وی خاطر نشان کرد: شرط قبولی برای اعطای گواهینامه به کارکنان ستاد مرکزی و استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دادن پاسخ صحیح به ۱۴سوال است.

انتها پیام./

منبع: شبستان


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: