خبر ویژه؛سیدعلی طاهری نیامد؛ نقش طاهری در اجماع اصولگرایان استان گلستان

یک دیدگاه
پنجشنبه - ۱۶ خرداد ۱۳۹۸
سیدعلی طاهری نیامد؛ نقش طاهری در اجماع اصولگرایان استان گلستان

سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد گلستان و نماینده سابق مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای که در صفحه شخصی اینستاگرام منتشر کرد از نامزدی در انتخابات مجلس انصراف داد.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ مهلت استعفای داوطلبان نمایندگی دوره یازدهم مجلس امروز پنجشنبه پایان می یابد و با توجه به شرایط موجود حجت الاسلام سید علی طاهری با وجود درخواست‌های زیاد اصولگرایان، حاضر به استعفا از سمت خود در دانشگاه آزاد نشد.

با این شرایط باید دید طاهری می‌تواند در حدود 9 ماه آینده نقش خود را به عنوان لیدر جریان اصولگرایی ایفا کند و اجماع و انسجام لازم را بین نامزدهای اصولگرای مرکز استان به وجود بیاورد… کاری که به نظر مشکل به نظر می‌رسد چرا که برخی از نامزدهای نزدیک به اصولگرایان حاضر به وارد شدن در لیست اصولگرایان نبوده و می خواهند مستقل در انتخابات حاضر شوند و دوم اینکه گفته می شود که برخی نامزدهای احتمالی حاضر نیستند از این رقابت به سود دیگری کنار بکشند.

یکی دیگر از مشکلات این است که متاسفانه با حاضر نشدن طاهری در عرصه انتخابات، برخی افراد تازه وارد را جو گرفته و فکر می‌کنند می‌توانند در صورت نبود آقای طاهری در عرصه انتخابات، آرای مردم را جذب کنند.

البته سخنرانی چندوقت پیش طاهری در بین اصولگرایان همه را امیدوار کرد که در این دوره از انتخابات، اصولگرایان استان بیش از گذشته به اجماع نزدیک شوند.

 بهرحال با وجود ضعف و ناکارآمدی نمایندگان کنونی  گرگان و آق‌قلا در مجلس، اصولگرایان باید بدانند که تنها راه رسیدن به کرسی های مجلس اجماع و حمایت از لیستی واحد است.

گزینه های نزدیک به اصولگرایان مانند رمضانعلی سنگدوینی، عیسی امامی، غلامرضا منتظری، صاحب حجتی و نادری، عیسی پائین محلی و … سودای مجلس در سردارند و در حال فعالیت در شهر هستند.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیر علی پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

بهترین گزینه ، مهندس جوان آقای صاحب حجتی می باشد.
انشاا… که مردم در زمان انتخاب ، با بصیرت عمل نمایند.