امام جمعه گرگان:مسئولین اگر اغتشاش گران را به اشد مجازات نرسانند، مردم آنها را مجازات خواهند کرد

بدون دیدگاه
جمعه - ۱۵ دی ۱۳۹۶
مسئولین اگر اغتشاش گران را به اشد مجازات نرسانند، مردم آنها را مجازات خواهند کرد

نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: راهپیمایی چند روز اخیر مردم در کشور، بسیار ارزشمند، کوبنده و محکم بود.

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان این مطلب که راهپیمایی چند روز اخیر مردم در کشور، بسیار ارزشمند، کوبنده و محکم بود، عنوان کرد: این افراد و اغتشاشگران باید به اشد مجازات برسند و اگر در این زمینه کوتاهی شود مردم خود با شناسایی این افراد، آن‌ها را مجازات می کنند چراکه باید این افراد که علیه نظام و انقلاب اغتشاش کردند، به اشد مجازات برسند.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ حضرت” آیت الله سید کاظم نور مفیدی” نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه شهر گرگان در خطبه های نماز جمعه امروز 15 دی ماه شهر گرگان خطاب به مردم گفت: در هفته گذشته دو نوع اعتراض شکل گرفت که اعتراض نخست، مربوط به گلایه های مردم از وضع سپرده های بانکی و معیشت بود که در همه جای دنیا مرسوم است و اما اعتراض دوم که بار دیگر در کشور خساراتی را به همراه داشت، ربطی به اعتراضات مردمی نداشت، بلکه هدف آنها خسارت و خونریزی در کشور بوده است.

* اتفاقات اخیر کشور، نشات گرفته از مثلث آمریکایی، صهیونیستی و سعودی بوده است

وی افزود: ریشه اساسی این اتفاقات و اغتشاشات بدون شک از بیرون از کشور بوده است و مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی عامل این اغتشاشات بودند و پیام‌هایی را برای تحریک مردم و نسل جوان می‌دادند که بیش از 70 درصد این پیام‌های تحریک‌آمیز از طرف آن‌ها بود.

امام جمعه شهر گرگان تصریح کرد: آتش زدن پرچم کشور خود، آسیب رساندن به اماکن عمومی، ایستگاه‌های اتوبوس، هتاکی و فحاشی، قتل و آدم‌کشی چه ارتباطی به مطالبات اقتصادی دارد و کدام مشکل مردم را حل می‌کند؟

* رئیس جمهور آمریکا اگر دلش برای مردم ایران میسوزد؛ تحریم ها را بردارد

نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه شهر گرگان در ادمه خطبه های خود به حمایت رئیس جمهور آمریکا و برخی از سران کشور های اروپایی که از اغتشاش گران حمایت کردند، پرداخت و اظهار کرد: آمریکا و کشورهای اروپایی اگر دلشان به حال مردم ما و مشکلات اقتصادی مردم ما می سوزد چرا پول های بلوکه شده ما را آزاد نمی کنند و چرا این تحریم ها را بر علیه ما وضع می کنند و چرا تحریم‌های بانکی ما را پایان نمی‌دهند؟

* راهپیمایی چند روز اخیر مردم در کشور، بسیار ارزشمند، کوبنده و محکم بود/ مردم نشان دادند همواره پای انقلاب ایستاده اند

وی افزود: راهپیمایی‌های چند روز اخیر در کشور نیز بسیار محکم، کوبنده، عمومی و ارزشمند برگزار شد و ملت ایران نشان دادند که برای این نظام و انقلاب هزاران شهید داده و همواری پای این انقلاب می ایستند.

* اغتشاشگران باید به اشد مجازات برسند/ مسئولین اگر برخورد نکنند، مردم مجازات خواهند کرد

“نور مفیدی” تصریح کرد: این افراد و اغتشاشگران باید به اشد مجازات برسند و اگر در این زمینه کوتاهی شود مردم خود با شناسایی این افراد، آن‌ها را مجازات می کنند چراکه باید این افراد که علیه نظام و انقلاب اغتشاش کردند، به اشد مجازات برسند.

امام جمعه شهر گرگان در پایان خاطر نشان کرد: مشکلات معیشتی مردم باید با همکاری سران قوا و مسئولین برطرف گردد و اگر همت آنها وجود نداشته باشد، شرایط اقتصادی مردم بدتر خواهد شد.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: