گزارش خبری؛گلستان تشنه رشد و پیشرفت!

بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
گلستان تشنه رشد و پیشرفت!

توسعه گلستان با حضور سید مناف هاشمی رنگ و بوی تازه به خود گرفته است که نمونه آن را میتوان به طرح گردشگری آشوراده و طرح گردشگری ساحل زیبای بندرگز در غرب گلستان اشاره کرد.

توسعه گلستان با حضور سید مناف هاشمی رنگ و بوی تازه به خود گرفته است.

به گزارش عصر شمال از گلستان؛ استانی که سال های سال به دنبال مجوزهای قانونی طرح گردشگری جزیره آشوراده بوده است حالا با پیگیری های استاندار گلستان به نتیجه رسیده است. طرح گردشگری سرمایه گذاران عمانی در ساحل بندرگز با بیش از 15 سال تاخیر از طریق بسیج نیروهای استان توسط استاندار به نتیجه رسیده و امروز تیمی از گلستان با سفر به عمان در حال رایزنی جهت اقدامات اجرایی طرح مذکور هستند.در حوزه کشاورزی و صنعتی استفاده جدی از سرمایه گذاران بخش خصوصی نشان می دهد که در سال آینده و سال های آتی اتفاقات مسرت بخشی در حوزه اشتغال استان خواهد افتاد.

امروز با توجه به تمام مشکلات اشتغال، سرمایه گذاری، رشد و توسعه استان، ایجاد و بهبود کیفیت زیرساخت ها، صادرات محصولات استان و ارزآوری، ایجاد مراکز بزرگ صنعتی، کشاورزی و گردشگری که با نگاه توسعه محورانه دکتر هاشمی در حال حل است، جریان ضد توسعه استان تنها موضوع قابل بحث را انتقاد سهم خواهانه از انتصابات ایشان قرار داده اند و این به منزله مقابله با مردم است.

به نظر می رسد رفع عقب افتادگی های استان جز با کار شبانه روزی و مداوم قابل حل نیست و در حالی که دکتر هاشمی تیمی از استان را برای مذاکرات در حوزه سرمایه گذاری خارجی کشاورزی روانه پاریس کرده است که البته به نتیجه مثبت دست یافته است، تلاش دارد گلستان را به استانی توسعه یافته در تمامی ابعاد با همکاری مدیران همراه، مردم فرهیخته و سرمایه گذاران دلسوز تبدیل نماید، برخی جز ایجاد دعواهای سیاسی، پرداختن به موضوعات بی اساس، ضربه زدن به منافع مردم و کند کردن مسیر توسعه کار دیگری ندارند.

یقیناً نقد آگاهانه و دلسوزانه از سوی مردم و مسئولین مورد پذیرش است اما نباید برخی منافع شخصی خود را از زبان مردم فهیم استان مطالبه نمایند و تلاش مسولان را در جهت توسعه استان نادیده بگیرند چرا که امروز گلستان تشنه رشد و پیشرفت است و یقیناً شخصی هم چون دکتر هاشمی می تواند موجب بهبود و ارتقا شاخص های استان شود.

نویسنده: یحیی امیدی

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: