گلستان میزبان هشتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه

بدون دیدگاه
دوشنبه - ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
گلستان میزبان هشتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان گفت: این شرکت از روز سه شنبه 10 اردبیهشت ماه میزبان هشتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه خواهد بود.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ مهرداد یزدی؛ مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان در جمع اصحاب رسانه استان گفت : استان گلستان از روز های آینده شاهد برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی خود در سال 98 خواهد بود که تحت عنوان هشتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه، مبلمان شهری، فضای سبز، خدمات شهری، تجهیزات پارکی و دومین نمایشگاه طب سنتی و گیاهان دارویی و صنایع وابسته می باشد.

وی افزود: این نمایشگاه از تاریخ 10 اردبیهشت(سه شنبه) فعالیت خود را در محل سایت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان آغاز خواهد کرد و تا 14 اردبیهشت به مدت 5 روز کاری میزبان علاقه مندان از این نمایشگاه خواهد بود.

یزدی تصریح نمود: علاقه مندان به این نمایشگاه میتوانند از تاریخ یاد شده از ساعت 17 الی 22 در نمایشگاه حضور پیدا کرده و از نمایشگاه بازدید نمایند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان اظهار داشت: در این نمایشگاه بالغ بر 46 غرفه در نظر گرفته شده است و 9 استان کشور، تولیدات خود را در این نمایشگاه ، در معرض دید عموم قرار خواهند داد.

وی افزود: تولید کنندگانی از استان های گلستان، مازندران، خراسان رضوی، اصفهان، تهران، سمنان، اردبیل، اراک و سایر استان های دیگر در فضایی بالغ بر 1500 متر مربع که نسبت به سال گذشته 15 درصد رشد داشته است، حضور پیدا خواهند کرد.

یزدی ادامه داد: یکی از برنامه های جانبی این نمایشگاه برگزاری کلاس های آموزشی گل و گیاه در محل سایت نمایشگاه است که مردم شریف استان میتوانند در این کلاس ها حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: