رونمایی نرم افزار موکب یاب گلستان

بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ مهر ۱۳۹۸
رونمایی نرم افزار موکب یاب گلستان

حسینی از رونمایی نرم افزار جامع مواکب گلستان خبر داد و گفت: زائرین گلستانی میتوانند در صورت لزوم از طریق این نرم افزار با مسئول موکب ارتباط بگیرند.

به گزارش عصرشمال از گرگان؛ مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی استان گلستان در جمع خبرنگاران با اعلام خبر رونمایی از نرم افزار موکب یاب گلستان، افزود: این نرم افزار ویژه استفاده زائران پیاده روی اربعین حسینی با هدف تسهیل فرآیند یافتن مواکب استان گلستان در شهرهای زیارتی عراق طراحی و تولید شده است.

سید پیام حسینی در ادامه افزود: این نرم افزار برای تلفن های همراه با سیستم عامل اندروید طراحی شده، و از جمله امکانات آن میتوان به امکان نمایش موقعیت موکب های استان گلستان بصورت آنلاین بر روی نقشه و همچنین نمایش نقشه آفلاین آن اشاره کرد.

وی در ادامه افزود: زائرین می توانند مشخصات جامع مواکب گلستان را در این نرم افزار مشاهده کنند و در صورت لزوم با مسئول موکب ارتباط بگیرند.

مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در گلستان در ادامه تاکید کرد: این نرم افزار مشخصات ۱۳ عدد از موکب های اربعینی در شهرهای نجف ،کربلا ،سامراء و شهر مسیب را به نمایش گذاشته است تا به معرفی و موقعیت یابی هر چه بهتر زائران پیاده روی اربعین کمک کند.

حسینی در پایان خاطر نشان کرد: نرم افزار موکب یاب گلستان توسط جمعی از فعالان تولیدکننده نرم افزارهای انقلابی استان، زیر نظر مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در گلستان تولید شده است.

برای دانلود نرم افزار فوق به آدرس زیر مراجعه نمایید: https://toopmarket.com/app/ir.seraj.golestan.mokebyab/?l=fa

انتها پیام./


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: