قابل توجه مسئولان استانی و کشوری؛پرواز گرگان_مشهد 665 هزار تومان!

بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
پرواز گرگان_مشهد 665 هزار تومان!

در آستانه عید سعید غدیر خم، قیمت بلیط پرواز گرگان به مشهد نزدیک به 700 هزار تومان رسیده است، قیمتی که در ماه های اخیر به صورت چارتر بوده و حتی نزدیک به 100 هزار تومان فروخته می شد.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ افزایش قیمتها در ماه های اخیر گلایه فراوان و بی سابقه مردم ایران را نسبت به مسئولان را در پی داشته است و بی نظمی در اعلام قیمتها کاملا مشهود و قابل لمس است.

این در حالی است که همه روزه قیمتها لحظه ای افزایش پیدا میکند اما دریغ از افزایش درآمد خانوار ها به خصوص خانوار های کم درآمد.

این روز ها مسئولان تلاش دارند که قیمتها را به گونه ای اعلام نمایند که همه چیز گل و بلبل نمایش داده شود اما درحالی که چنین نیست.

این موج گرانی به ایرلاینها هم ورود پیدا کرده است و قیمت بسیاری از پرواز ها که در نقاط مختلف کشور انجام میشود دستخوش تغییر شده است.

در همین راستا و در آستانه عید سعید غدیر خم، قیمت بلیط پرواز گرگان به مشهد نزدیک به 700 هزار تومان رسیده است، قیمتی که در ماه های اخیر به صورت چارتر بوده و حتی نزدیک به 100 هزار تومان به فروش می رفت.

 

این افزایش قیمتها به گونه ای بوده که هواپیماها اکثرا خالی و یا با مسافر کمتری در حال تردد بین استانها و شهر ها هستند و اکثر صندلی این هواپیماها خالی است.

این امر نشان دهنده کاهش چشم گیر قدرت خرید مردم و افزایش سرسام آور قیمتها است.

این افزایش قیمت تنها برای خط پروازی گرگان به مشهد نیست بله سایر نقاط پروازی هم دستخوش افزایش بی سابقه قیمتها قرار گرفته اند.

گلایه ای که مردم استان از شرکت هواپیمایی ایران ایر دارند بر این است که چرا در سایر خطوط که شرکت های هواپیمایی در حال تردد هستند و فاصله مبدا و مقصد پرواز ها سه برابر زمان و طول مسیر پروازی گرگان به مشهد و بالعکس هست باید قیمت بلیط آن 300 هزار تومان و یا کمتر باشد اما شهر مشهد و یا از آن طرف شهر گرگان که فاصله پروازی آن بالغ بر 450 کیلومتر است باید چنین قیمت فضایی را شاهد باشند.

مردم استان گلستان به شدت در این خصوص گلایه دارند و خواهان کاهش قیمتهای پروازی این ایرلاین در این خطوط و سایر خطوط پروازی از مبدا استان گلستان می باشند چرا که این شرکت یه شرکت دولتی است و نباید چنین جفایی در حق مردم داشته باشد.

امید است مسئولان شرکت ایران ایر و به خصوص بخش بازرگانی این شرکت، قیمتهای پروازی را کاهش دهد و مردم استان با کاهش قدرت خرید خود در این خطوط پروازی و سایر نقاط اقدام به خرید بلیط های پروازی نمایند.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: