معاون حمل و نقل راهداری مازندران اعلام کرد:توزیع 23 هزار حلقه لاستیک در مازندران!

بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
توزیع 23 هزار حلقه لاستیک در مازندران!

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران از توزیع 23 هزار حلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل عمومی بین شهری در استان خبر داد.

به گزارش عصر شمال از مازندران؛ علی نصیری با اشاره به تدابیر اتخاذشده در خصوص مدیریت تأمین لاستیک موردنیاز ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای اظهار داشت: از ابتدای اجرای طرح اول تاکنون 23 هزار حلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل عمومی بین شهری استان با نرخ دولتی توزیع شد.

وی گفت: با پیگیری‌های انجام شده در سطح وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و بر اساس توافقات انجام شده با وزارت صنعت، معدن و تجارت لاستیک‌ها در بخش بار و مسافر در بین رانندگان در استان توزیع شد.

نصیری در ادامه اظهار داشت: با برگزاری جلسه بررسی مسئله لاستیک موردنیاز ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای و مشکلات رانندگان و به جهت برون‌رفت از مشکلات راهکارهایی ارائه شد که از طریق کانون انجمن‌های صنفی کارگری مسافری و باری استان بر اساس پیمایش و کارکرد وسیله نقلیه رانندگان وسایل نقلیه کامیون و اتوبوس به دفاتر عاملین فروش لاستیک معرفی شدند.

وی در ادامه اظهار داشت: توان داخلی تولید لاستیک برای تأمین بخشی از نیاز رانندگان و توزیع در چرخه حمل‌ونقل جاده‌ای مدیریت شد.

معاون حمل و نقل مازندران در ادامه افزود: باید به رانندگان در هرجای استان این اطمینان خاطر را بدهیم که در حوزه تأمین لاستیک با قیمت مصوب و دولتی دغدغه‌ای نداشته باشند، سهمیه لاستیک تخصیصی در هر استان بر اساس نیازسنجی انجام شده و تعداد ناوگان استان تعیین و از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت به اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای اعلام و با هماهنگی انجمن‌های صنفی رانندگان در بین متقاضیان توزیع می‌شود که این روند همچنان ادامه دارد./مهر

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: