اعضای اجلاسیه 4 هزار شهید گلستان 15 آذر میهمان رهبری خواهند بود/ روگذر 4 هزار شهید گلستان، جزء مصوبات اجلاسیه نیست

دسته: آخرین خبر , خبر ویژه , گلستان
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۲ آذر ۱۳۹۵
اعضای اجلاسیه 4 هزار شهید گلستان 15 آذر میهمان رهبری خواهند بود/ روگذر 4 هزار شهید گلستان، جزء مصوبات اجلاسیه نیست

دومین و آخرین نشست خبری ستاد اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان با حضور سردار "صادقی" و "عبدالحسینی" مدیر کل سازمان صدا و سیما استان گلستان و اصحاب رسانه در سپاه نینوا استان گلستان برگزار شد.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ دومین و آخرین نشست خبری ستاد اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان با حضور “سردار صادقی” و ” عبدالحسینی” مدیر کل سازمان صدا و سیما استان گلستان در محل سالن جلسات سپاه نینوا استان گلستان با حضور اکثریت رسانه های استان برگزار گردید.

در این نشست خبری، “سرداار صادقی” فرمانده سپاه نیوا استان گلستان در جمع خبرنگاران گفت: تاکنون بالغ بر 1323 یادواره در راستای شهدای این استان برگزار گردیده است که همگی این عناوین در قالب، اولین اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان برگزار شده است.

وی افزود: از 17 آذر در منطقه جرجان به مدت 4 شب یکی از عملیات های جنگی را به نمایش خواهیم گذاشت، که مردم عزیز میتوانند در این ویژه برنامه حضور داشته باشند.

photo_2016-12-03_11-21-31

* دیدار اعضای اجلاسیه 4 شهید استان گلستان، 15 آذر میهمان معظم له خواهند بود

دبیر کل اولین اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان در ادامه تصریح کرد: اعضای سیاست گذاری اولین اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان 15 آذر میهمان رهبر انقلاب خواهند بود که با برنامه ریزی های صورت گرفته حدود 30 تن از افراد مدیریت اجلاسیه، به تهران سفر خواهند کرد.

* رییس مجلس شورای اسلامی سخنران اجلاسیه خواهند بود

“سردار صادقی” در خصوص سخنران اجلاسیه چه کسی خواهد بود، گفت: دکتر”علی لاریجانی” رییس مجلس شورای اسلامی سخنران اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان و حاج صادق آهنگران مداح اجلاسیه خواهند بود که در روز اجلاسیه به استان سفر خواهند کرد.

2

* سفر وزیر کشور به استان گلستان در 20 آذر

وی همچنین از سفر دکتر ” رحمانی فضلی” وزیر کشور به استان گلستان در تاریخ 20 آذر خبر داد و تصریح کرد: این مقام دولتی در یادواره شهدای کارمند که در این روز در گرگان برگزار می شود، ایراد به سخنرانی خواهند پرداخت.

* فرش دستبافت 4 هزار شهید استان گلستان در قالب اقتصاد مقاومتی به رهبر انقلاب اهدا می شود

دبیر کل اولین اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان در جمع اصحاب رسانه عنوان کرد: در راستای اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان اولین فرش دستبافت که نماد 4 هزار شهید و اقتصاد مقاومتی است در دیدار با رهبر انقلاب رونمایی و تقدیم ایشان خواهد شد.

* عملیات ساخت روگذر 4 هزار شهید استان گلستان از مصوبات شورای سیاست گذاری اجلاسیه نیست

“سردار صادقی” در پاسخ به این سوال که رو گذر 4 هزار شهید استان گلستان واقع در کمربندی شهر گرگان که این روز ها مراحل پایانی کار ساخت خود را مشاهده میکند، در راستای اجلاسیه می باشد یا خیر، افزود: عملیات ساخت این رو گذر از مصوبات شورای اجلاسیه نیست، ولی این برنامه عمرانی ذیل برنامه های فرمانداری مرکز استان است که این امر قابل تحسین می باشد.

وی همچنین در خصوص نصب تلویزیون در شهر گرگان افزود: برای نصب تلویزیون شهری 2 محل در نظر گرفته شده است که مصوبه نصب و راه اندازی آن در شورای سیاست گذاری اجلاسیه آمده است و باید عملیاتی گردد.

* یادمان سردار شهید” محمد رضا عسگری” رونمایی شد

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در پاسخ به این سوال که چه اقدامتی در راستای سردار شهید ” محمد رضا عسگری” به عنوان 3 شهید شاخص شمال کشور که در سال جاری از سوی مقام معظم رهبری مورد تجلیل قرار گرفته اند، تصریح کرد: در این خصوص یادمان این شهید بزرگوار در محل زاد گاه خود واقع در روستای “لیوان غربی” نصب و رونمایی گردید که برای سایر سرداران و شهدای شاخص استان این عمل نیز انجام خواهد شد.

3

* تمامی برنامه های اجلاسیه پخش مستقیم خواهند بود

همچنین در این نشست خبری، “بهرام عبدالحسینی” مدیر کل سازمان صدا و سیمای استان گلستان در خصوص برنامه های این سازمان گفت: این سازمان تمامی برنامه های اسن اجلاسیه را به صورت زنده از شبکه های سیما از جمله شبکه استانی که بالغ بر 13 برنامه میباشد، پخش خواهد کرد.

گفتنی است، اولین اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان، 25 آذر ماه، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گرگان واقع در کیلومتر 5 جاده گرگان به آق قلا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: