پرسپولیس از سایپا سبقت گرفت !

دسته: آخرین خبر , اخبار ایران و جهان , ورزشی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۴ مرداد ۱۳۹۵
پرسپولیس از سایپا سبقت گرفت !

دیدار تیم‌های فوتبال سایپا و پرسپولیس در هفته اول شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال برگزار شد و پرسپولیس به پیروزی رسید.

به گزارش عصر شمال، دیدار تیم های سایپا و پرسپولیس از هفته اول لیگ برتر در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد و پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر پیروز شد.

داور : شاهین حاج‌بابایی

کمک داور : سجاد طوری، اسد جاح‌محمد

گل : کمال کامیابی‌نیا برای پرسپولیس(68)

کارت زرد : فرشاد احمدزاده (43)و وحید امیری(73) از پرسپولیس و سعید لطفی از سایپا(80)

بازیکنان سایپا:
آلکساندرو، سیامک کوروشی، مهدی ترابی، حامد شیری، سعید لطفی، امید خالقی، غلامرضا رضایی، علی زینالی، ابراهیم صادقی، لوپز و روزبه شاه علیدوست.

تعویض : علی زینالی(علی قلی‌زاده 55)، ابراهیم صادقی( مسعود حسن‌زاده 59)، حامد شیری(علیرضا علیزاده 82)

 

بازیکنان پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (کاپیتان)، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال‌الدین کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و علی علیپور.

تعویض : فرشاد احمدزاده(احمد نوراللهی73)، امید عالیشاه( مهدی طارمی 77)،محسن ربیع‌خواهد(اولکسی پالیانسکی85)

 

دقایق حساس:

نیمه اول
دقیقه ۲۰:
پرسپولیسی‌ها در یک ضدحمله صاحب موقعیت خوبی شدند، اما در محوطه سایپا سرآسیمه عمل کردند و توپ را از دست دادند. در نهایت توپ برگشتی به فرشاد احمدزاده رسید که ارسال او به دهانه دروازه توسط دروازه‌بان نارنجی‌پوشان مهار شد.

دقیقه ۳۸: ارسال بازیکنان سایپا روی دروازه پرسپولیس با خروج خوب علیرضا بیرانوند همراه بود که این دروازه‌بان پس از مهار توپ با یک پرتاب دست تیمش را صاحب یک ضدحمله کرد، اما پاس اشتباه امید عالیشاه این موقعیت را خراب کرد.

دقیقه ۴۲: علی علیپور در محوطه جریمه سایپا توپ را از سیامک کوروشی گرفت و صاحب موقعیت خوبی شد، اما پاس اشتباه او دروازه‌بان سایپا را صاحب توپ کرد.

دقیقه ۴۳: فرشاد احمدزاده به دلیل خطای شدیدی که روی ابراهیم صادقی انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۴۴: حمله خطرناک سایپایی‌ها و ارسال آنها روی دروازه در حال همراه شدن با اشتباه مدافعان و دروازه‌بان پرسپولیس بود که توپ به شکل خطرناکی راهی کرنر شد.

نیمه دوم
دقیقه ۵۶:
علی قلی‌زاده جای علی زینالی را در ترکیب سایپا گرفت. سه دقیقه بعد هم مسعود حسن‌زاده جانشین ابراهیم صادقی شد.

دقیقه ۶۸: وحید امیری با پرتابی بلند پرسپولیس را صاحب موقعیت کرد که ضربه سر حسین ماهینی برگشت داده شد که در ادامه کمال کامیابی‌نیا با شوتی سنگین دروازه سایپا را باز کرد.

دقیقه ۷۳: وحید امیری با تکلی که روی روزبه شاه‌علیدوست انجام داد و پس از درگیری با این بازیکن و دیگر بازیکنان سایپا، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۷۴: احمد نوراللهی جای فرشاد احمدزاده را در زمین گرفت.

دقیقه ۷۷: مهدی طارمی در ترکیب پرسپولیس به جای امید عالیشاه را بیرون کشید.

دقیقه ۸۵: پلی یانسکی به جای محسن ربیع‌خواه در ترکیب پرسپولیس حضور یافت.

 

گل

پرتاب اوت از سوی وحید امیری با ضربه سر ماهینی در آستانه ورود به دروازه توسط  مدافع حریف بازگشت داده شد اما کامیابی نیا ببا یک شوت زیبا توپ را به گل تبدیل کرد.

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: