حماسه ۹ دی در استان گیلان در روز میلاد نبی اکرم(ص) برگزار می شود

دسته: آخرین خبر , سیاسی , گیلان
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۷ دی ۱۳۹۴

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: عامل اصلی فتنه 88 پناه‌جویی به دشمنان نظام اسلامی و قانون‌گریزی سران فتنه و سکوت خواص بی‌بصیرت بود.
به گزارش عصر شمال از رشت، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری صبح امروز در نشست گرامیداشت حماسه 9 دی، عامل اصلی فتنه 88 را پناه‌جویی به دشمنان نظام اسلامی و قانون‌گریزی سران فتنه و سکوت خواص بی‌بصیرت دانست.

وی اظهار کرد: اکنون در آستانه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی پیروی از فرمایش‌های مقام عظمای ولایت، احترام به قانون و حرمت آرای مردم باید در گفتار و رفتار عملی و نظری داوطلبان انتخابات و هواداران آنها آشکار باشد تا شاهد رویش علف‌های هرز سیاسی در میدان‌گاه فرصت‌طلبان بی‌بصیرت نباشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه حافظه تاریخی مردم ایران آن‌قدر کوتاه نیست که با تصویرسازی‌های غلط از کارنامه مردودی فتنه‌گران چشم‌پوشی کنند، تصریح کرد: در یوم‌الله سال 88 شاهد بودیم ملت مسلمان ایران اهانت و گستاخی را برنتافت و به صیانت از جمهوریت نظام اسلامی بپا خاست تا پیامی برای کسانی که رابطه امام و امت را نفهمیده‌اند، باشد.

وی تصریح کرد: در فتنه 88 مدعیان به اصطلاح دموکراسی با گستاخی کامل در برابر جمهوریت و آرای حقیقی مردم و مدعیان قانونگرایی در مقابل قانون قد علم کرده‌بودند و با حرمت‌شکنی حریم عاشورا و شعائر مذهبی در برابر حق ایستادند و به مقدسات مردم خداجو و  ولایت‌مدار حمله‌ور شدند.

اشجری برگزاری بزرگداشت سالروز حماسه 9 دی را به عنوان چراغی راهنما و حرکتی بصیرت‌آفرین دانست و خاطرنشان کرد: این مراسم روز سه‌شنبه 8 دی همزمان با ولادت نبی گرامی اسلام (ص) و امام صادق (ع) در میدان شهدای ذهاب با سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی دادستان کل کشور برگزار می‌شود و امیدواریم مردم حضوری فعال داشته‌باشند.

انتهای پیام/ فارس


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: