پوستر هشتمین جشنواره سراسری پویانمایی رضوی رونمایی شد

دسته: آخرین خبر , فرهنگی , گلستان
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۳۰ تیر ۱۳۹۵

پوستر هشتمین جشنواره سراسری پویانمایی و با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و روسای ستادی در سالن اجتماعات اداره کل رونمایی شد.

به گزارش عصر شمال از گرگان، حجت السلام علی اصغر فضیلت در مراسم رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره سراسری پویانمایی،افزود: بدون عشق به امام رضا (ع) و اهل بیت (ع) نمی توان جشنواره و برنامه ای را برگزار کرد.

وی ماموریت آگاهی بخشی دستگاه های فرهنگی در فضای امروزی را ضروری دانست و تصریح کرد: با برگزاری این نوع جشنواره ها باید در جهت رشد و آگاهی فرهنگی جامعه تلاش کنیم.

حجت الاسلام فضیلت تاثیر هنر بر جامعه را مقوله ای انکارناپذیر دانست و گفت: می توان از تکینیک های هنری آن هم هنر سینما و انیمیشن برای ترویج فرهنگ اهل بیت استفاده کرد.

وی با تاکید بر این نکته که تاثیر این جشنواره باید در زندگی مردم دیده شود، افزود: جشنواره بین المللی امام رضا (ع) با هدف اثرگذاری و ترویج فرهنگ رضوی بر مردم راه اندازی شده است.

گفتنی است گلستان هفت دوره است که میزبانی جشنواره پویانمایی رضوی را به صورت ملی بر عهده دارد؛ جشنواره پویانمایی رضوی همه ساله به مناسبت میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا(ع)، حضرت فاطمه معصومه (س) و بزرگداشت احمدبن موسی (شاهچراغ) در دهه کرامت برگزار می شود.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: