مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان:کمبود مرغ در بازار به علت برگزاری مراسم ایام فاطمیه بوده است!

بدون دیدگاه
شنبه - ۲۰ بهمن ۱۳۹۷
کمبود مرغ در بازار به علت برگزاری مراسم ایام فاطمیه بوده است!

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان در واکنش به خبر عصر شمال در خصوص کمبود مرغ در بازار گرگان گفت: به دلیل استقبال بیش از پیش مردم و همچنین ایام سوگواری فاطمیه(س) که مراسمات برگزار می شود, با کمبود در بازار مواجه شدیم.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ عباس اغنامی، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان در واکنش به خبر این پایگاه خبری در خصوص کمبود مرغ در بازار گرگان گفت: بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار و حسب دستور دکتر هاشمی استاندار گلستان از روز چهارشنبه بر اساس نیاز استان روزانه 50 تا ۵۵ تن مرغ با قیمت مصوب_۱۱۵۰۰تومان در بازار توزیع گردیده اما به دلیل استقبال بیش از پیش مردم و همچنین ایام سوگواری فاطمیه(س) که مراسمات برگزار می شود، با کمبود در بازار مواجه شدیم.

وی افزود: از روز شنبه ۷۵ تن مرغ گرم و منجمد در بازار استان با قیمت مصوب ۱۱۵۰۰ تومان توزیع می شود و تا برقراری تعادل در بازار این روند ادامه خواهد داشت.

اغنامی تصریح کرد: قیمت مرغ در گلستان در حالی ۱۱۵۰۰ ارایه می شود و بر آن نظارت می شود که در استان های همجوار قیمت مرغ بین ۱۵۵۰۰ تا ۱۷۵۰۰ عرضه می شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان اظهار داشت: بر اساس مصوبه تنظیم بازار و دستور استاندار گلستان و جلوگیری از قاچاق دام ارایه دام زنده از استان تنها به تهران و استان های همجوار انجام می شود.

این مقام مسئول با بیان این مطلب که از روز شنبه 15تن گوشت گوسفندی و 10 تن گوشت گاو در استان توزیع می شود، خاطر نشان کرد: به جهت تامین گوشت و مرغ در استان مشکلی وجود ندارد و نظارت لازم جهت ارایه با قیمت مصوب بصورت جدی انجام می گیرد.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳
برچسب ها: