با حضور شرکت های مختلف؛نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی در گلستان افتتاح شد

بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۱ آذر ۱۳۹۷
نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی در گلستان افتتاح شد

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گلستان گفت: پنجمین نمایشگاه تخصصی بذر، کود، سم، نهاده‌های کشاورزی و دومین نمایشگاه گلخانه، ادوات باغبانی، ماشین‌ها و صنایع وابسته در گرگان افتتاح شد.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ مهرداد یزدی در جمع خبرنگاران درباره برپایی نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی و گلخانه در گرگان اظهارداشت: پنجمین نمایشگاه تخصصی بذر، کود، سم، نهاده‌های کشاورزی و دومین نمایشگاه گلخانه، ادوات باغبانی، ماشین‌ها و صنایع وابسته با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان تا 23 آذر در گرگان برپا است.

وی افزود: موقعیت مناسب جغرافیایی استان گلستان در بخش کشاورزی، وجود و توان توسعه صنایع تبدیلی استان گلستان این شرکت را بر آن داشت که یکی از عناوین نمایشگاهی خود را بر پایه این عنوان برنامه‌ریزی کند.

وی افزود: در تولید بذر، کود و سم که محصولات حساسی بوده و با امنیت غذایی و سلامت مردم ارتباط مستقیم دارد باید به تکنولوژی و دانش فنی روز توجه شود.

یزدی خاطر نشان کرد: در این دوره از نمایشگاه 48 شرکت در فضایی به مساحت 6 هزار متر مربع از استان‌های گلستان، مازندران، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، فارس، البرز، همدان و مرکزی محصولات خود را در زمینه فعالیت تولید و واردات نهاده‌های کشاورزی و تجهیزات گلخانه‌ای و ادوات باغبانی و غیره به نمایش گذاشتند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گلستان گفت: این نمایشگاه با حضور آقای تقوی مدیر کل دفتر امور گلخانه، گیاهان دارویی و قارچ خوراکی معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی افتتاح شد.

وی افزود: پنجمین نمایشگاه تخصصی بذر، کود، سم، نهاده‌های کشاورزی و دومین نمایشگاه گلخانه، ادوات باغبانی، ماشین‌ها و صنایع وابسته تا 23 آذر ماه امسال هر روز از ساعت 16 تا 21 در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گلستان دایر است.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴
برچسب ها: