قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در گرگان:شبکه خادمیاران رضوی، تنها به امام رضا(ع) وابسته است/ اندیشه امام رضا(ع) کشور را بیمه می کند

دسته: آخرین خبر , اجتماعی , انتخاب سر دبیر , تاپ
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
شبکه خادمیاران رضوی، تنها به امام رضا(ع) وابسته است/ اندیشه امام رضا(ع) کشور را بیمه می کند

شبکه خادمیاری به هیچ جریان و گروهی تعلق ندارد و تنها وابسته به امام رضا(ع)است و تمام خدمات آنان نیز متعلق برکت و رحمت این امام رئوف می باشد.

به گزارش عصر شمال از گلستان؛ “مرتضی بختیاری” قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، در مراسم تودیع و معارفه مدیریت تولیت آستان قدس رضوی در گرگان گفت: یکی از اتفاقات مبارکی که در ماموریت جدید آیت الله رییسی از سوی رهبر انقلاب رخ داده این بود که باید توجه به مجاوران نیازمند حضرت رضا(ع) و خدمت به محرومین باید در الویت کارها قرار بگیرد.

وی افزود: در این دوره تولیت آستان قدس با نوآوری جدید که انجام دادند مسئله خادم خدمت و مخدوم را مطرح کردند که در این طرح خدمت به زائران از مبدا تا مبدا صورت می گیرد.

“بختیاری” تصریح کرد: در ابتدا تحقق این شعار برای ما کار سخت و ناشدنی به نظر می آمد اما در ادامه آیت الله رییسی به بیان مبانی نظری آن پرداخت.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی عنوان کرد: کسانی که خادمیار باشند در مرحله تخصصی و غیر تخصصی می توانند در خدمت محرومین باشند و این خدمات به عنوان خدمت به حضرت رضا در نظر گرفته می شود.

وی افزود: خادم تنها آن کسی که در روضه منوره خدمت می کند نیست بلکه تمام کسانی که به نام امام رضا(ع) در مناطق محروم و اردوهای جهادی خدمت می کنند خادم محسوب و برای آنان پرونده خدمت ثبت می شود.

بختیاری اظهار کرد: در دوره جدید در تمام استانها نمایندگی ایجاد کرده ایم و این در حالی بود که قبلا در استانهایی که امام رضا(ع) دارای موقوفه بود دفتر ثبت اسناد و املاک داشتیم.

وی تصریح کرد: وظیفه دفاتر جدید علاوه بر رسیدگی به موقوفات در تمام زمینه ها فعالیت می کنندچرا که اعتقاد داریم اگر جامعه از سبک زندگی امام رضا(ع) بهره مند شود می تواند بهره های فراوان را کسب کند.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در گرگان گفت: تا قبل از ماه رمضان توانستیم نزدیک به ۷۰۰ هزار زائر محروم را به مشهد اعزام کنیم که در بین آنان از اهل سنت نیز وجود دارد .

وی افزود: شبکه خادمیاری به هیچ جریان و گروهی تعلق ندارد و تنها وابسته به امام رضا(ع)است و تمام خدمات آنان نیز متعلق برکت و رحمت این امام رئوف می باشد.

بختیاری اظهار کرد: اندیشه امام رضا(ع) کشور را بیمه می کند و رویشهای انقلابی که در این بستر رشد کنند از نهیب آمریکا نمی ترسند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هر کس در هر رشته و تخصصی که دارد می تواند خادم باشد و در حال حاصر نیز در تخصصهای مختلف رسانه ای، پزشکی، هنرمندی و… خادمیار وجود دارد.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 536 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲
برچسب ها: