مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان:ادارات گلستان 7 میلیارد تومان به شرکت گاز بدهکارند

بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
ادارات گلستان 7 میلیارد تومان به شرکت گاز بدهکارند

مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان با بیان این مطلب که بالغ بر 70 میلیارد تومان از نهاد های دولتی استان به شرکت گاز بدهی دارند اظهار کرد: امید است نهاد های مربوطه معوقات خود را هرچه سریعتر پرداخت نمایند.

به گزارش عصر شمال از گلستان؛ “محمد رحیم رحیمی” مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت در جمع خبرنگاران گفت: استان گلستان مفتخر است که تامین کننده بیش از 70 درصد سبد انرژی استان را تامین می کند و تا کنون توانسته است 100 درصد جمعیت شهری و بیش از 96 درصد جمعیت روستایی استان را از این نعمت خدادادی برخوردار نماید.

وی افزود: در هفته دولت سالجاری بالغ بر 394 میلیارد ریال پروژه را مورد بهره برداری قرار خواهیم داد که شامل 76 پروژه گاز رسانی(12 روستا و 64 پروژه صنعتی) است و همچنین بالغ بر 109 پروژه (5 روستا و 104 پروژه صنعتی) را کلنگ زنی خواهد کرد و این انرژی خدادادی را به مردم استان هدیه خواهیم نمود.

“رحیمی” تصریح کرد: با بهره برداری از این پروژه ها، 12 هزار مترمکعب گاز طبیعی جایگزین سوخت های فسیلی در استان خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان تصریح کرد: در هفته دولت سالجاری بالغ بر 64 جایگاه CNG استان از گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی افزود: ما در استان گلستان نزدیک به 8 هزار و نهصد کیلومتر شبکه گاز رسانی داریم و 283 هزار انشعاب نصب شده است که در مجموع بالغ بر 551 هزار مشترک در استان از نعمت گاز برخوردار شده اند.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: بسیاری از نهادهای اداری استان به شرکت گاز استان بدهی معوقه دارند که بالغ بر 7 میلیارد تومان می باشد.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱
برچسب ها: