مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان گلستان:خیلی‌ها “منطقه ویژه اقتصادی اترک” را یک سیاه‌چاله می‌دانستند

بدون دیدگاه
جمعه - ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
خیلی‌ها “منطقه ویژه اقتصادی اترک” را یک سیاه‌چاله می‌دانستند

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان گلستان با بیان این مطلب که منطقه ویژه اقتصادی اترک آماده پذیرش سرمایه گذاران است اظهار کرد: خیلی‌ها "منطقه ویژه اقتصادی اترک" را یک سیاه‌چاله می‌دانستند.

به گزارش عصر شمال از گلستان؛ حجت اله خلیل زاده،  مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان گلستان درباره وضعیت منطقه ویژه اقتصادی اترک هم بیان کرد: خیلی‌ها اترک را یک سیاه‌چاله می‌دانستند اما امروز فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی آماده واگذاری به سرمایه‌گذاران است.

وی افزود: همه تلاش ما این است تا منطقه اترک را تبدیل به یک شهرک سبز کنیم و می‌توانیم تا یک سال و نیم آینده اقدامات خوبی در این زمینه انجام دهیم.

“خلیل زاده” تصریح کرد: توسعه شهرک‌ها، بهبود وضعیت زیرساخت‌ها، واگذاری زمین در شهرک صنعتی گمیشان، فاز دوم شهرک صنعتی علی‌آبادکتول، ساختمان اداری شرکت و غیره موضوعاتی است که در 2 سال و نیم گذشته در استان اتفاق افتاد.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان گلستان با تأکید براینکه رسانه بدور از هرگونه شعار، چشم بیدار و دستگاهی ناظر برعملکرد مسئولان است، گفت: دولت تشکیلات عریض و طویل و متعددی برای بحث نظارت و بازرسی دارد که بعضا اثربخشی کافی را نداشته و یا در مواقعی خود این دستگاه‌ها هم دچار فساد می‌شوند اما رسانه با کمترین هزینه بیشترین اثرگذاری را دارد.

وی افزود: از سوی دیگر همه دستگاه‌های دولتی، رسانه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد می‌بایست برای توسعه استان قدم بردارند و هدف آنها بهبود رویه و اصلاح امور باشد، می‌توانیم به فهم مشترکی دست پیدا کنیم.

“خلیل زاده” خاطر نشان کرد: مسوولان و دستگاه‌های مختلف هم تمایل دارند تا کارها را به خوبی انجام دهند اما ممکن است کم و کاستی‌هایی وجود داشته باشد، رسانه می‌تواند بدور از ایجاد هیاهو، این موارد در قالب تذکر با دستگاه‌ها مطرح کنند.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱
برچسب ها: