مدیر کل فرودگاه های استان گلستان:پرونده اعزام زائران گلستانی بیت الله الحرام به سرزمین وحی بسته شد/ 20 شهریور، آغاز بازگشت حجاج گلستانی

بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
پرونده اعزام زائران گلستانی بیت الله الحرام به سرزمین وحی بسته شد/ 20 شهریور، آغاز بازگشت حجاج گلستانی

مديرکل فرودگاه‎هاي استان گلستان گفت: در عملیات حج امسال 4022 زائر گلستانی در قالب 27 کاروان و 14 پرواز جهت انجام فریضه حج به جده اعزام شدند.

به گزارش عصر شمال از گلستان؛ “رامین آذری” در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به تجربه اعزام و پذیرش 7000 نفری سال گذشته حجاج گفت : فرودگاه گرگان امسال با اعزام بیش از 4000 زائر در جایگاه هفتم کشور قرار داشت و با توجه به برگزاری جلسات هماهنگی متعدد و برنامه ریزی لازم برای پذیرش و اعزام حجاج ، به نسبت سال گذشته شرایط مطلوبی در پروازهای حج داشتیم .

وی در ادامه ضمن تشکر از کلیه سازمان ها ، ارگان ها و ادارات دخیل در عملیات حج افزود: تجربه و تعامل خوب و مثال زدنی که بین دست اندرکاران پروازهای حج وجود داشت باعث شد تا اعزام حجاج به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد و امیدواریم حجاج گرامی نیز از نحوه خدمت رسانی مجموعه عوامل فرودگاه رضایت داشته باشند.

* بازگشت کاروان های حج استان گلستان از 20 شهریور ماه آغاز می شود

“آذری” با اشاره به اینکه بازگشت کاروان های حج استان گلستان از 20 شهریور ماه آغاز می شود، تصریح کرد: با توجه به سنت استقبال پرشور هم استانی های عزیز از حجاج حج تمتع ، تدابیر ویژه ای برای بازگشت حجاج در نظر گرفته شده است و بدین منظور کارت های تسهیلات خاصی تهیه و در اختیار خانواده حجاج قرار گرفته که در هنگام ورود به فرودگاه و استقبال از حجاج مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

لازم به ذکر است ؛ عملیات اعزام زائران گستانی خانه خدا از 20 مرداد آغاز و بعد ازظهر روز چهارشنبه 24 مرداد ماه پایان یافت که در طی این مدّت 14 پرواز ایرباس 330 هواپیمایی سعودی وظیفه جابجایی 4022 زائران استان را بر عهده داشتند.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱
برچسب ها: