شهردار نوکنده:بودجه نوکنده بالغ بر 2 میلیارد و 850 میلیون تومان است

دسته: آخرین خبر , اقتصادی , تاپ
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
بودجه نوکنده بالغ بر 2 میلیارد و 850 میلیون تومان است

شهردار نوکنده اظهار کرد: میزان بودجه شهرداری نوکنده در سال 97 چه میزان است، بالغ بر 2 میلیارد و 850 میلیون تومان بودجه این شهر می باشد.

به گزارش عصر شمال از بندرگز؛ سید محمد رضا سید النگی، شهردار شهر نوکنده در غرب گلستان در جمع خبرنگاران گفت: اعتقاد ما بر این است که اخبار منظقه غرب گلستان از سوی خبرنگاران این منطقه با صداقت منعکس داده می شود.

وی افزود: بخش نوکنده ظرفیت های بالقوه ای دارد که سالانه بالغ بر 12 میلیون مسافری که از این استان عبور می کنند، از این شهر و نقاط گردشگری آن استفاده می کنند.

“سید النگی” اظهار کرد: وجود جنگل بکر، ساحل زیبا، تنها دو معقوله گردشگری این شهر است که همه ساله میزبان گردشگران بسیاری است.

شهردار نوکنده عنوان کرد: بافت سنتی، وجود 30 تکیه و حسینیه در این شهر از دیگر ظرفیت های گردشگری این شهر است که میزبان گردشگران و توریست هااست که میتوانند از آنها استفاده نمایند.

وی افزود: شهر نوکنده در ورودی غربی استان گلستان واقع شده است که جمعیتی بالغ بر 6 هزار و 700 نفر را در خود جای داده است.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال که میزان بودجه این نهاد در سال 97 چه میزان است، گفت: بالغ بر 2 میلیارد و 850 میلیون تومان بودجه این شهر میباشد.

“سید النگی” عنوان کرد:مردم شهر نوکنده این را باید بدانند که این میزان بودجه تمام و کمال به شهرداری از سوی دولت پرداخت نمی شود.

وی افزود: هم اکنون درآمد شهرداری نوکنده بالغ بر 300 میلیون تومان در ماه می باشد که از این بین نزدیک به 120 میلیون تومان ماهانه صرف هزینه های شهرداری می شود.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: درآمد و بودجه شهرداری ها ثابت نیست که بتوان آن را صرف هزینه های شهری کرد.

گفتنی است، شهر نوکنده در 3 کیلومتری شهرستان بندرگز در غرب گلستان واقع شده است.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 544 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵
برچسب ها: