“امید گلستان” کابوس مازنی ها شد/ برتری 10 بر یک، “امید گلستان” در برابر تیم “درخشان رویان”

دسته: آخرین خبر , اخبار ایران و جهان , خبر ویژه , گلستان , ورزشی , ورزشی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۹ تیر ۱۳۹۵

تیم امید گلستان در دیداری تدارکاتی در زمین چمن شهرستان نور به مصاف تیم درخشان رویان رفت و موفق شد با نتیجه پرگل و قاطع 10 بر یک این تیم لیگ یکی را شکست دهد.

به گزارش عصر شمال از گرگان، اردو 5 روز تیم امید گلستان جهت آمادگی بیشتر برای حضور مقتدرانه در مسابقات لیگ دسته یک کشور با حضور تمامی بازیکنان و کادر فنی این تیم در شهرستان رویان مازندران برگزار شد.

تیم امید گلستان در این اردو طی دیداری تدارکاتی در زمین چمن شهرستان نور به مصاف تیم لیگ یک کشوری درخشان رویان رفت و موفق شد با هنرنمایی بازیکنان جسور خود، با نتیجه پرگل و قاطع 10 بر یک این تیم را شکست دهد و زنگ خطر را برای تیم های هم گروهش در مسابقات لیک دسته یک کشور به صدا در آورد.

در این دیدار تدارکاتی تیم امید گلستان با ترکیب بهنام مویدی زاده به عنوان دروازبان، مهدی نیک فر، حسن رسول آبادی، علیرضا امیرخانی، عرفان توماچ، محمد اسلامی، محمد مرالی، فرید مازندرانی، علی کردی، دیه چی، علی بزرگر در زمین حاضر شد.نکته قابل توجه این بازی، ورود آرمین حیدری کاپیتان مصدوم تیم امید گلستان که به تازگی دوران نقاهت را پشت سر گذاشته به عنوان بازیکن تعویضی در دقیقه 80 به زمین بازی و به ثمر رساندن یک گل زیبا و هشتمین گل تیمش بود.

در این دیدار که به صورت تدارکاتی برگزار شد، تقی جمال لیوانی، غلامی، طاهر سردشتی، مهدی شیرسوار، سلمانی، کلایی، شیخ، بسطام، فاران خادمیان، امیر نوروزی، محمد توماچ و سینا بشیون به عنوان بازیکنی تعویض برای امید گلستان وارد زمین شدند.

omid golestan (1) omid golestan (2) omid golestan (3) omid golestan (4) omid golestan (5) omid golestan (6) omid golestan (7) photo_2016-07-20_15-14-11 photo_2016-07-20_15-14-17

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: