هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی آجا در استان گلستان و مازندران:برنامه سوم خرداد در امام زاده عبدالله(ع) گرگان برگزار می شود

دسته: آخرین خبر
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲ خرداد ۱۳۹۷
برنامه سوم خرداد در امام زاده عبدالله(ع) گرگان برگزار می شود

هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی آجا در استان گلستان و مازندران با اشاره به برنامه‌های گرامیداشت سوم خرداد نیروهای مسلح در استان گلستان، گفت: ویژه برنامه سوم خرداد همزمان با سراسر کشور در امام زاده عبدالله گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش عصر شمال؛ حجت الاسلام محمدحسن عبدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره برنامه‌های گرامیداشت سوم خرداد اظهار داشت: ارتقاء سطح معنویت و باورهای دینی و حفظ سرمایه‌های معنوی حماسی دفاع مقدس بویژه فتح خرمشهر در بین آحاد جامعه و کارکنان نیروهای مسلح و نسل جوان از مهمترین اهداف این برنامه‌هاست.

وی افزود: صبحگاه مشترک با حضور فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح استان گلستان فردا صبح در قرارگاه عملیاتی لشکر30 همراه با تجلیل از خانواده شهدا برگزار می‌شود.

هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی آجا در استان گلستان و مازندران با بیان اینکه شرکت باشکوه همه نیروها در نمازجمعه نیز از دیگر برنامه‌هاست، تصریح کرد: روز پنج‌شنبه سوم خرداد هم ویژه برنامه سوم خرداد همزمان با سراسر کشور در امام زاده عبدالله گرگان با اجرای برنامه حماسی یکی از یگان‌های نمونه تیپ230، زنگ مقاومت، تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران و دورهمی فرماندهان نیروهای مسلح استان و انجام غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا نیز برگزار می‌شود.

حجت الاسلام عبدی گفت: آزادی خرمشهر تجلی‌گاه ارزش‌ها و افتخارات ایران و میعادگاه بزرگ مومنان و مجاهدان راه خدا و جلوه گاه مقدس عشق و ایثار و شهر پاک باختگان مکتب امام خمینی(ره)است.

وی اظهار کرد: فتح خرمشهر یکی از نشانه‌های پایداری آیات الهی است که خداوندآن را عبرتی برای ثابت قدم بودن اهل ایمان و بشارتی برای همه مسلمانان و هدایتی برای همه مظلومان جهان در برابر ستمگران جنایت پیشه قراردارد.


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 536 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷
برچسب ها: