برای نخستین بار در گلستان ؛راه اندازی میز خدمت توسط حوزه مقاومت بسیج ناحیه گرگان/تصاویر

دسته: آخرین خبر , انتخاب سر دبیر , چند رسانه ای
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
راه اندازی میز خدمت توسط حوزه مقاومت بسیج ناحیه گرگان/تصاویر

میز خدمت توسط حوزه مقاومت بسیج ناحیه گرگان، برای نخستین بار در استان در شهر گرگان اجرایی شد.

برای نخستین بار در سطح استان گلستان و در راستای پیاده سازی سخن رهبر انقلاب اسلامی، مبنی بر اینکه “هرکه میخواهد با آمریکا مبارزه اساسی کند، باید به این مردم خدمت کند”، “میز خدمت” توسط حوزه مقاومت بسیج انقلاب سپاه ناحیه گرگان راه اندازی شد.به گزارش عصر شمال از گرگان؛ “یوسف حسین آبادی” فرمانده حوزه مقاومت بسیج انقلاب سپاه ناحیه گرگان در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری این طرح در شهر گرگان گفت: این طرح برای نخستین بار و به صورت آزمایشی درسطح استان گلستان برگزار گردیده است.

وی افزود: در این میز خدمت، خدماتی شامل ” پزشکی، هنر، طب سنتی، حقوقی، خدمات بسیج، مشاوره و پاسخ گویی به سوالات شرعی” برای مردم عزیز در نظر گرفته شده است که به مرحله اجرا در آمده است.

“حسین آبادی” تصریح کرد: این طرح به صورت آزمایشی، در تاریخ 19 اسفند ماه سالجاری در مسجد جضرت ابوالفضل(ع) کوی ملاقاتی پیاده سازی شده است که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج انقلاب سپاه ناحیه گرگان با تاکید بر این موضوع که اسقبال مردم در خصوص اجرای این طرح غیر قابل پیش بینی بوده است، اذعان کرد: هدف این طرح، اجرایی شدن “میز خدمت”در بخش جنوبی شهر گرگان به صورت مداوم است.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 536 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها: