کاپیتان تیم ملی مردان ایران :تمرکزمان برای بازی برابر کره‌جنوبی است

بدون دیدگاه
جمعه - ۳ آذر ۱۳۹۶
تمرکزمان برای بازی برابر کره‌جنوبی است

کاپیتان تیم ملی مردان ایران گفت: ما پله پله بالا خواهیم رفت و تمام برنامه‌ریزی‌های ما برای بازی برابر کره جنوبی است و اگر در این بازی پیروز شویم رقابت ما با هند در نیمه‌نهایی حتمی خواهد بود و روند بهتری را شاهد خواهیم بود.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ فاضل اتراچالی صبح امروز پس از پیروزی برابر تایلند در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: همانطور که از قبل هم پیش‌بینی می‌کردیم بازی برابر تایلند ببازی بسیار راحتی بود.

وی ادامه داد: در این بازی ما بیشتر می‌خواستیم که تیم از یک هماهنگی بیشتری برخوردار شود و با شناخت نقاط ضعف و قوت بتوانیم برای بازی برابر کره جنوبی آماده شویم.

کاپیتان تیم ملی مردان ایران خاطرنشان کرد: بازی برابر کره جنوبی که عصر امروز برگزار می‌شود یک بازی بسیار مهم و سخت برای ما است زیرا کره جنوبی چندین بار برای ما مشکل‌ساز شده و باید در این بازی پیروز شویم.

اتراچالی بیان کرد: اگر بتوانیم در این بازی پیروز شویم برای بازی با هند از آمادگی بیشتری برخوردار خواهیم بود و اگر کره را شکست ندهیم برای بازی برابر کره جنوبی با مشکل مواجه می‌شویم.

وی در خصوص حضور پرشور هواداران در سالن مسابقه اضافه کرد: خوشبختانه مردم گرگان ثابت کردند که کبدی را به خوبی می‌شناسند و حضورشان در سالن دلگرمی بسیار زیادی برای ملی‌پوشان است.

کاپیتان تیم ملی مردان ایران تصریح کرد: ما پله پله بالا خواهیم رفت و تمام برنامه‌ریزی‌های ما برای بازی برابر کره جنوبی است.

انتهای پیام/فارس


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴
برچسب ها: