رهبر انقلاب در جمع مردم سرپل ذهاب:دوست داشتم در وقت بهتری در جمع مردم شما حاضر می شدیم/ مردم ایران خود را مدیون کرمانشاه می دانند

بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ آبان ۱۳۹۶
دوست داشتم در وقت بهتری در جمع مردم شما حاضر می شدیم/ مردم ایران خود را مدیون کرمانشاه می دانند

رهبر انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در جمع مردم زلزله زده سر پل ذهاب فرمودند: روزگار بهتری ان شالله در انتظار مردم کرمانشاه است و ان شاالله خداوند فرصتی بدهد تا وقتی اینجا بیاییم که شهر آباد شده باشد.بهتر از قبل.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ حضرت “آیت الله سید علی خامنه ای” رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران پیش از ظهر امروز در جمع مردم خون گرم سر پل ذهاب فرمودند: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم.

ایشان گفتند: دوست داشتم در وقت بهتری در جمع مردم شما حاضر می شدیم.

رهبر انقلاب فرمودند: این نخستین باری نیست که چنین حوادثی برای مردم این منطقه پیش می‌آید.

ایشان عرض کردند: من در دوران جنگ تحمیلی هم در میان شما بودم. شما مردانگی و استقامت خود را در جنگ تحمیلی نشان دادید. امروز هم نشان بدهید.

رهبر انقلاب اسلامی اظهار کرد: انسانهای دلاور و پهلوان می ایستند و حادثه را مغلوب خود می کنند. این داغ و مصیبتی است که مردم ما در این منطقه حدود ۵۰۰ نفر از عزیران خود را از دست دادند.

حضرت آیت الله خامنه ای در جمع مردم سر پل ذهاب فرمودند: اما ببینید که مردم ایران چطور همه خودشان را کرمانشاه می دانند. مردم احساس می کنند که به کرمانشاه مدیون هستند؛ این حجم گسترده‌ای که هر کس به قدر وسع خودش کمک کرد.

ایشان عرض کردند: مسئولین هم هر کدام در بخشهای مختلف تلاش کردند و اگر نبودند قطعا مشکلات بیشتری وجود داشت اما من قانع نیستم.

رهبر انقلاب خاطر نشان کرد: روزگار بهتری ان شالله در انتظار مردم کرمانشاه است و ان شاالله خداوند فرصتی بدهد تا وقتی اینجا بیاییم که شهر آباد شده باشد.بهتر از قبل.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹
برچسب ها: