مدیرکل ورزش و جوانان گلستان پاسخ داد؛چگونگی انتخاب گلستان برای میزبانی از مسابقات آسیایی کبدی 2017

دسته: آخرین خبر , انتخاب سر دبیر
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ آبان ۱۳۹۶
چگونگی انتخاب گلستان برای میزبانی از مسابقات آسیایی کبدی 2017

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: 150 نیروی اجرایی در کمیته‌های 15 گانه برای برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در بخش مردان و زنان همکاری می‌کنند که از ظرفیت بالای هیات‌های ورزشی نیز استفاده شده است.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ بهمن طیبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: بعد از نهایی شدن میزبانی استان گلستان برای مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در دو بخش مردان و زنان، جلسه تعیین کمیته‌های مختلف برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به توان بالای کارکنان اداره کل ورزش و جوانان و ظرفیت بی‌نظیر هیات‌های ورزشی استان، تصمیم بر این شد تا از تمام توان ورزش گلستان به منظور مدیریت برگزاری این مسابقات استفاده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: در همین راستا 15 کمیته مختلف در اداره‌کل ورزش و جوانان استان گلستان تشکیل شد که بیش از 150 نفر در این کمیته‌ها فعالیت می‌کنند.

طیبی بیان کرد: خوشبختانه با نگاه بسیار مناسب استاندار گلستان نسبت به ورزش و سوابق ورزشی ایشان در رده‌های مختلف وزارت ورزش و جوانان، حمایت خوبی از طرف استاندار گلستان برای ایجاد وحدت و همکاری بین تمامی دستگاه‌های اجرایی انجام شد.

وی اضافه کرد: تاکنون دو جلسه اختصاصی و ویژه برای هماهنگی و همکاری دستگاه‌های اجرایی استان به منظور برگزاری هرچه بهتر این مسابقات با حضور استاندار گلستان برگزار شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان تصریح کرد: به طور قطع برگزاری مسابقات در این سطح نیازمند همکاری و تعامل تمامی دستگاه‌های اجرایی است که جا دارد از تلاش‌های استانداری، نیروی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی، فرمانداری گرگان، میراث فرهنگی و گردشگری، شرکت گاز، راهداری، شهرداری و دیگر دستگاه‌های همکار تقدیر کنم.

طیبی اضافه کرد: موضوع اسکان تیم‌های ملی شرکت کننده در این مسابقات یکی از موضوعات بسیار مهمی بود که با تعامل‌های انجام شده، سه هتل چند ستاره در گرگان برای تیم‌های ملی مردان و زنان در نظر گرفته شده است.

وی گفت: همکاری و اقدامات دستگاه‌های انتظامی، نظارتی و امنیتی به منظور حضور بدون مشکل بازیکنان و کادر تیم‌های ملی کشورهای مختلف در این مسابقات در پیشبرد امور به ما کمک کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان خاطرنشان کرد: 20 مترجم از کانون‌های زبان فعال در استان گلستان بکارگیری شده، از نیروهای داوطلب هیات‌های ورزشی، دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه‌های استان و ورزشکاران فعال رشته‌های مختلف ورزشی به منظور انجام امورات اجرایی مسابقات استفاده شده که من از همه این عزیزان تشکر می‌کنم.

طیبی تاکید کرد: این حضور همه‌جانبه ورزش دوستان استان و مسوولان در موضوعات ورزشی به خصوص ورزش حرفه‌ای و اجرای چنین مسابقاتی در سطح بین‌المللی نشان می‌دهد گلستان قابلیت و توان برگزاری مسابقات بزرگ را دارد.

وی در پایان ابراز کرد: امیدوارم بتوانیم با برگزاری مطلوب این مسابقات، برای سال‌های آینده حتی در دوره مدیریت مدیران ورزشی دیگر نیز شاهد اتفاقات بسیار خوب و میزبانی رشته‌ها و مسابقات بزرگ ورزشی در استان گلستان باشیم.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 536 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱
برچسب ها: