آخرین شایعات از دنیای فوتبال؛اعتصاب بازیکنان پرسپولیس!

بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ آبان ۱۳۹۶
اعتصاب بازیکنان پرسپولیس!

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت کاپیتان از سفر هلند به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان در مورد اعتصاب و تعطیلی تمرینات تصمیم گیری می کنند.

به گزارش عصر شمال از گرگان، در روز های اخیر شایعاتی مبنی بر اعتصاب بازیکنان تیم پرسپولیس شنیده می شود و گفته می شود بحث مالی دلیل اصلی این اعتصاب است.

بر اساس این خبر، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس آخرین بار ۹۰ روز قبل پول دریافت کردند و این موضوع باعث ناراحتی آنها شده همچنین باشگاه پرسپولیس این روز ها برای اخذ مجوز حرفه ای درگیر پرداخت بدهی هاست و بعید می دانیم بتواند پولی را به حساب بازیکنان واریز کند و همین موضوع بحث اعتصاب را جدی تر می کند.

نتایج قابل قبول پرسپولیس در لیگ برتر و پیروزی در بازی دربی ۸۵ از نقاط قوت بازیکنان به شمار می رود و شاید اعتصاب بازیکنان در شرایط استعفای طاهری اوضاع پرسپولیس را به هم بریزد و در ادامه لیگ سرخپوشان با بحران خود ساخته لیگ را از دست بدهند.

به گزارش جامعه خبر، پرسپولیس در ۲ سال گذشته نشان داده هرگاه مسائل حاشیه ای در این تیم زیاد شد نتایج قابل قبول نبوده یا به نوعی رمز موفقیت این تیم در ۲ فصل اخیر در ایران و آسیا همدلی و آرامش بوده است.

انتهای پیام/ باشکاه خبرنگاران


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳
برچسب ها: