همزمان با روز دانش آموز منتشر شد؛بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به مناسبت روز 13 آبان

دسته: آخرین خبر
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۶
بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به مناسبت روز 13 آبان

اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی و اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه استان مازندران ، کانون های فرهنگی و هنری مساجد و انجمن های فرهنگی و هنری استان به مناسبت 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی بیانه‌ای صادر کردند.

به گزارش عصرشمال از مازندران، همزمان با یوم الله ١٣ آبان ، اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی و اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه استان مازندران ، کانون های فرهنگی و هنری مساجد و انجمن های فرهنگی و هنری استان به مناسبت 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی بیانه‌ای صادر کردند. در متن این بیانیه آمده است :

یوم آلله ١٣ آبان مصادف با حادثه تبعید امام راحل در ١٣ آبان سال ٤٣، شهادت جمعی از دانش آموزان در سال ٥٧ و اشغال لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام در ١٣ آبان سال ٥٨ است که به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده و گرامی داشته می شود.

امروز تربیت یافتگان مکتب اباعبدالله الحسین علیه السلام در سراسر عالم شعارهای مرگ بر آمریکا را نمادی بر عدم ظلم پذیری وعدم سازش با مستکبران و زورگویان جهان تلقی کرده و بر مبازره همه جانبه با استکبار جهانی تا محو کامل آنان اصرار می ورزند.

تاریخ شکوهمند جمهوری اسلامی ایران پر است از وقایع و اتفاقات درخــشانی که هر یک نشان از اســتقلال طلبی و آزاداندیشی ملت شریف و مسـلمان ایران دارد .

کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و جامعه فرهنگی هنری استان با الهام از رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی ) همراه با همه مردم میهن اسلامی مان در راهپیمایی دشمن شکن ١٣ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی شرکت می نمایند تا پیام عزت و اقتدار ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانند و توطئه های شوم دشمنان را خنثی کنند.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:سید ابوالفضل ظفری - 156 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴
برچسب ها: