شهردار گنبدکاووس خبر داد؛انتقال جمعه بازار گنبدکاووس به مکان جدید

دسته: آخرین خبر , بازار
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۸ آبان ۱۳۹۶
انتقال جمعه بازار گنبدکاووس به مکان جدید

شهردار گنبدکاووس در شرق استان گلستان از انتقال بازار هفتگی (جمعه بازار) این شهر به مکان جدید از روز جمعه پیش رو خبر داد و گفت: برای آماده سازی مکان جدید بازار هفتگی گنبدکاووس درمجموع هفت میلیارد و 500 میلیون ریال از منابع مالی شهرداری هزینه شده است.

به گزارش عصرشمال از گنبدکاووس؛ منصور طعنه گنبدی گفت: احداث سه چشمه سرویس بهداشتی که دو چشمه آن ویژه آقایان و یک چشمه ویژه خانم ها می باشد و جدول کشی و زیرسازی خیابان ها از جمله اقدامات انجام شده در جمعه بازار فعلی است

وی افزود: مکان جدید جمعه بازار ظرفیت 1200 غرفه را دارد که 400 غرفه بیشتر از مکان فعلی می باشد و از خیابان ها و زمین های خالی اطراف آن نیز می توان به عنوان پارکینگ خودرو استفاده کرد.

شهردار گنبدکاووس افزود: مکان جدید جمعه بازار در بلوار یاس واقع در انتهای محله چای بویین و در غرب مکان فعلی این بازار واقع است که در ادامه به خیابان 30 متری مقداد و بلوار امامزاده متصل می شود.

طعنه گنبدی اضافه کرد: طول مکان جدید جمعه بازار حدود دو هزار متر به عرض 30 متر است که به جز خیابان 30 متری مقداد که هفت متر عرض آن آسفالت شده بقیه خیابان ها آسفالت و قابل استفاده برای کسبه و شهروندان است.

شهر گنبدکاووس باافزون بر 150 هزار نفر جمعیت و 28 کیلومتر مربع دومین شهر بزرگ استان گلستان است و بازار هفتگی آن در روز جمعه یکی از پررونق ترین بازارهای هفتگی این استان محسوب می شود که در آن مایحتاج عمومی مردم شامل انواع میوه و تره بار، حبوبات، پوشاک و سایر نیازهای روزانه مردم عرضه می شود.

انتهای پیام/

 


نوشته شده توسط:سید ابوالفضل ظفری - 156 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۵
برچسب ها: