بنابر اعلام فعالان بازار خودرو؛اختلاف قیمت ۱.۵ تا ۲.۵ میلیونی خودروها از کارخانه تا بازار + جدول

بدون دیدگاه
شنبه - ۶ آبان ۱۳۹۶
اختلاف قیمت ۱.۵ تا ۲.۵ میلیونی خودروها از کارخانه تا بازار + جدول

در بازار راکد خودرو اختلاف قیمت برخی خودروهای زیر ۴۰ میلیون عاملی شده تا مردم به امید سود بیشتر اقدام به خرید خودرو از کارخانه کنند.

به گزارش عصرشمال؛ خرید و فروش خودرو امروز بنا بر اعلام فعالان بازار همچنان راکد بوده است. در این میان کمبود نقدینگی مردم باعث شده تا آنها از طرح های فروش خودروسازان استقبال کرده و با مشقت بسیار اقدام به خرید خودرو کنند.

همچنین اختلاف قیمت برخی از خودروهای زیر 40 میلیون عاملی شده تا مردم به امید سود بیشتر اقدام به خرید خودرو از کارخانه کنند. این اختلاف قیمت‌ها در حالی به وجود آمده که بنا بر اعلام شورای رقابت با تعیین دستوری قیمت خودروهای زیر 40 میلیون بازار مدیریت شده و اختلاف قیمت‌ها به حداقل می‌رسد.

امروز در بازار خودرو سمند سورن با اختلاف 2.5 میلیون تومانی نسبت به کارخانه با قیمت 43 میلیون تومان، پژو پارس با اختلاف 2 میلیون تومانی 41 میلیون و 100 هزار تومان، پژو 207 دنده‌ای با اختلاف 1 میلیون و 900 هزار تومانی با قیمت 43 میلیون و 800 هزار تومان، پراید 111 با اختلاف 1 میلیون و 800 هزار تومانی با قیمت 23 میلیون و 600 هزار تومان و تندر 90 پارس خودرو با اختلاف 1 میلیون و 400 هزار تومانی 40 میلیون و 800 هزار تومان به فروش می رسد.

قیمت تعدادی از خودروهای در بازار امروز به شرح زیر است:

انتهای پیام/ منبع: تسنیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها: