عرفان قدرتی نژاد در یادداشتی آورده است؛ خوابی که آمریکا دید و سپاه پاسداران تعبیر کرد!

دسته: آخرین خبر , بین المللی , سیاسی , یادداشت و مقالات
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲ آبان ۱۳۹۶
خوابی که آمریکا دید و سپاه پاسداران تعبیر کرد!

یکی از فعالان رسانه ای استان گلستان در یادداشتی به خصومت های دولتمردان آمریکایی عیله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین فشارهای زیاد آنان در چند وقت اخیر نسب به دلاور مردان سپاه پاسداران آورده است: آمریکایی ها در خواب خود دیدند که میتوانند به ایران اسلامی سلطه کنند و با هر نیرنگی سپاه پاسداران را به عنوان یک گروه تروریستی سازمان یافته در دنیا، معرفی کنند اما سپاه پاسداران خواب آمریکایی ها را به گونه ای دیگر تعبیر کرد!

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ “عرفان قدرتی نژاد ” از تحلیل گران رسانه ای استان گلستان در یادداشتی آورده است: طرح ۶۰ ساله ایالات متحده برای ایجاد خاورمیانه آمریکایی با پروژه نیل تا فرات از زمان های گذشته برای صهیونیست استارت خورد. طرحی که با تصاحب اراضی، جنگ، کشتار، نسل کشی و تحریم آغاز شد و ملت فلسطین و سایر ملت های منطقه را به جنگ های پی در پی روبرو کرد.

وی آورده است: طرح اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات طرحی است که در دهه اول سیاست گذاری ایالات متحد و برخی همپیمانان غربی اش به خوبی پیش رفت و از تقابل اعراب تا تقابل مذاهب پایان یافت…آری پایان یافت!

“قدرتی نژاد” در ادامه یادداشت خود آورده است: این خواب شوم آمریکایی که تمام دول عربی، غربی و رژیم صهیونیستی بازیگران آن بودند این روزها تعبیری شکست خورده پیدا کرده است. این روزها نیل تا فرات نه تنها مجری سیاست های آمریکا و اراضی رژیم صهیونیستی نیست بلکه مرکز نشر معارف و ارزش های انقلاب اسلامی ایران شده است و سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، خواب آمریکایی را به نفع نظام اسلامی تعبیر کرده است.

این تحلیل گر رسانه ای آورده است: امروز جمهوری اسلامی در سراسر نیل تا فرات علاوه بر اراضی بر قلوب و تفکر ملت ها و دولت های منطقه نفوذ پیدا کرده است و امروز‌ تفکر جمهوری اسلامی هست که در سراسر خاورمیانه نشر پیدا کرده است و نیل تا فرات را یکپارچه به مرکز نشر ارزش های جمهوری اسلامی تبدیل کرده است.

“قدرتی نژاد” تاکید کرد: این قدرت و پیروزی مرهون رهبری با درایت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و امروز سپاه پاسداران، خار چشم دشمنان شده است و طبیعی است که جریان سلطه و مزدوران داخلیش خط تحریم و تهمت را علیه سپاه اسلام پیش بگیرند و از این شکست های پی در پی عصبانی باشند.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 536 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵
برچسب ها: