رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان: گروه های تکفیری در گلستان جایگاهی ندارند/ حماسه 9 دی، موجب سرکوب فتنه 88 شد

دسته: آخرین خبر
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۶
گروه های تکفیری در گلستان جایگاهی ندارند/ حماسه 9 دی، موجب سرکوب فتنه 88 شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که استان گلستان با وجود قومیت های مختلف دارای حیات سیاسی است، افزود: گروه های تکفیری نمی توانند در این استان نفس بکشند.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا احمدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان در همایش سراسری روسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور که میزبانی شهر گرگان برگزار شد، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مجموعه های فاخر و کهن ترین نهاد نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و اعتقاد دارم که این شورا، موذن انقلاب اسلامی است.

وی افزود: موذنان انقلاب اسلامی امروز گردهم آمدند تا پیرامون مباحثی که برآن مأموریت دارند و مبانی که بر آن از ناحیه ولایت امر مأمور هستند، بپردازند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: نگاه مدیریتی، هم اندیشی و نوعی جمع اندیشی و نگاه مشارکتی در مجموعه شورای هماهنگی تبلیغات خودنمایی می کند.

حجت الاسلام و المسلمین احمدی با اشاره به وجود 4 هزار شهید گرانقدر در استان تأکید کرد: این استان دارای حیات سیاسی است و همینکه در برابر خود، دشمنان، سخنوران منحرف و قلم های زهرآهگینی داریم اما از سوی دیگر انسان هایی در میدان داریم که مجاهدت های سراز پا نشناخته دارند که برآیند آن را می توانیم با افتخار ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه بیش از 33 درصد جمعیت استان را اهل سنت تشکیل می دهند، اظهار کرد: اهل سنت همواره پای انقلاب اسلامی ایستادند و برای همین است که گروه های تکفیری نمی توانند در این استان نفس بکشند و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در موذنی انقلاب و صیانت از آن وظیفه سنگینی را عهده دار است که تلاش بر این است که روح انقلابی بودن، رصد انقلابی بودن، عمل به موقع انقلابی بودن را فراهم کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: در فتنه 88 گلستان به رغم تمایلاتی که به جریان مذکور داشت اما وقتی ندای رهبر و ولایت را می گیرد یک روز قبل از 9 دی جریان فتنه را سرکوب می کند.

حجت الاسلام و المسلمین احمدی خاطر نشان کرد: بسترهای انقلابی بودن، روحیه انقلابی داشتن، رصد انقلابی کردن، سرعت، دقت و هزینه در مسیر انقلابی ماندن از مبانی است که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مکلف به تبیین آن است و این تکلیف در مسیر امانتی است که 4 هزار شهید بر عهده ما گذاشته است.

گفتنی است در این مراسم، تمامی روئسای شورای هماهنگی سراسر کشور خضور داشتند و مهمان ویژه اسن مراسم، نماینده ولی فقیه در گلستان و استاندار بودند.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 536 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷
برچسب ها: