از امروز به مدت دو روز آغاز شد؛گشایش اولین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و صنایع وابسته در گلستان

دسته: آخرین خبر
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۸ مهر ۱۳۹۶
گشایش اولین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و صنایع وابسته در گلستان

نخستین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، آزمایشگاهی، توانبخشی و دارویی به میزبانی شهرستان گرگان، فعالیت خود را از صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گلستان آغاز کرد.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ “مهرداد یزدی” مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان در حاشیه برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، آزمایشگاهی، توانبخشی و دارویی به خبرنگار ما گفت: این نمایشگاه به مدت دو روز در مرکز استان گلستان برپا شده است.

وی افزود: همزمان با برپایی این نمایشگاه، بیست و ششمین اجلاسیه مدیران و کارشناسان تجهیزات پزشکی و همچنین اولین همایش فناوری های نوین سلامت برگزار می شود.

“یزدی” در خصوص نخستین برنامه های کاری این نمایشگاه در اولین روز کاری خود اظهار کرد: در ساعت 10 الی 14، همایش “سلامت، باید و نباید ها” برگزار می شود که در ادامه نیز دو کارگاه آموزشی و فنی نیز در راستای این نمایشگاه برپا می شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان در پاسخ به این سوال که این نمایشگاه تا چه تاریخی میزبان علاقه مندان خواهد بود، گفت: این نمایشگاه تا تاریخ 20 مهر ماه از ساعت 10 الی 17 عصر میزبان علاقه مندان به این صنعت می باشد.

گفتنی است، نمایشگاه بین المللی استان گلستان در کیلومتر 5 جاده گرگان به آق قلا واقع شده است.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 536 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳
برچسب ها: