رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:تنها 21 واحد تولیدی در گلستان توانستند از تسهیلات رونق تولید برخوردار شوند

دسته: آخرین خبر
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۸ مهر ۱۳۹۶
تنها 21 واحد تولیدی در گلستان توانستند از تسهیلات رونق تولید برخوردار شوند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با بیان این مطلب که بالغ بر۳۱۴ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در گلستان به تولید کنندگان پرداخت شده است افزود: از این میزان اعتبار، تنها 21 واحد توانستند از این تسهیلات برخوردار شوند.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ “حسینقلی قوانلو” در حاشیه نخستین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در استان به خبرنگار ما گفت: از ابتدای سالجاری و پس از اجرای مجدد طرح رونق تولید در سطح کشور ۸۸۰ واحد و طرح تولیدی استان از بخش های مختلف صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جهت دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند.

وی افزود: پس از بررسی کمیته کارشناسی و در نهایت تصویب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان، از این تعداد ۵۹۴ در خواست جهت دریافت مبلغی بالغ بر ۷۶۶ میلیارد تومان تسهیلات به بانک های استان معرفی شده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که از این تعداد معرفی شونده، چند نفر توانستد از این تسهیلات برخوردار شوند، تصریح کرد: از این تعداد تا کنون ۲۱ واحد موفق به اخذ بیش از ۳۱ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید از بانک های استان شده اند، که از نظر مبلغ پرداخت شده استان گلستان در رتبه هشتم کشور قرار دارد.

گفتنی است، “حسن صادقلو” استاندار گلستان در چهل و سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تاکید کرد: باید لیستی از بنگاه‌های اقتصادی که به دلیل معوقات بانکی به تملک بانک‌ها درآمده است، آماده شود تا در مورد آنها تعیین تکلیف شود.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 536 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶
برچسب ها: