محسن رائجی در یادداشتی آورده است؛فريضه امر به معروف و نهي از منكر در جامعه احیاء شود

دسته: آخرین خبر , یادداشت و مقالات
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۴ مهر ۱۳۹۶
فريضه امر به معروف و نهي از منكر در جامعه احیاء شود

دژخيمان اهريمن صفت و فرمانبران سفير ابليس براي خاموش كردن نور حق، هرگز دست از نيرنگ و فريب برنخواهند داشت.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ “محسن رائجی” فعال فرهنگی اجتماعی گلستان در یادداشتی در باب امر به معروف و نهر از منکر آورده است؛

 

السلام عليك يا اباعبدالله (ع)؛ اَشـهَدُ اَنَّكَ قَد اَقَمتَ الصَّلاةَ وَآتَيتَ الزَّكاة وَاَمَرتَ بـاُلمِعروف ِوَنَهَيتَ عـَنِ المُنكر

 

سلام و صلوات حق تعالي به روح مطهر سيد و سالار شهيدان، بزرگ پرچمدار امر به معروف و نهي از منكر،امام احرار و آزادگان،قبله دردمندان حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) و سلام و صلوات بر اولاد و اصحاب با وفايش محرم يادآور ايثار و فداكاري و از خود گذشتن تا به خدا رسيدن و احياء ارزش‌هاي اسلامي است. محرم بهار حسيني و روح دوباره بخشيدن به امر به معروف و نهي از منكر است.

اهداف والا و مقدس امام راحل(ره) در تأسيس حكومت اسلامي و منويات مقام معظم رهبري در اعتلاي جمهوري اسلامي ايران و ارزش‌هاي اسلامي بويژه در مورد امر به معروف و نهي از منكر و تأكيد مراجع عظام بوده است.

دژخيمان اهريمن صفت و فرمانبران سفير ابليس براي خاموش كردن نور حق، هرگز دست از نيرنگ و فريب برنخواهند داشت؛ما با بصيرت عاشورايي به پيروي از امام آزادگان جهان هرگز زير بار ذلت و ستم نخواهيم رفت.

از علماي اعلام، ائمه محترم جمعه و جماعات و روحانيت دلسوز اسلام و انقلاب اسلامي انتظار هست براي تقويت نظارت همگاني، آموزش و ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر،تذكر لساني را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دهند.

نخبگان و فرهيختگان با تكيه بر توان و بنيه علمي خويش با نهضت فراگير، احياي فريضه امر به معروف و نهي از منكر در جامعه همراه شده و نقش و وظيفه اساسي خود را ايفا نمايند.

از مسوولان انتظار داريم براي گسترش فرهنگ نقد پذيري پيشگام بوده و براي همگاني شدن آن اقدام نمايند.

تعرض وبي‌حرمتي به آمران به معروف و ناهيان از منكر از سوي برخي افراد نابخرد و كوردل، با احكام و قوانين سازگار نبوده و از مسئولين محترم مي‌خواهيم در چارچوب قوانين و مقررات،خود را موظف به حمايت قضائي از آمران و ناهيان بدانند.

 

والسلام علي عباده الله الصالحين

 

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 536 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸
برچسب ها: