بخشدار مرکزی گرگان عنوان کرد؛راه اندازی بازارچه روستایی در “توشن” گرگان

دسته: آخرین خبر , بازار
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
راه اندازی بازارچه روستایی در “توشن” گرگان

بخشدار مرکزی گرگان از راه اندازی بازارچه روستایی در گرگان خبر داد و گفت: بازارچه دهکده با شعار اقتصاد روستایی محور خودکفایی آغاز بکار خواهد کرد.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ “محمرضا ترابی” بخشدار مرکزی گرگان در باب این خبر گفت: با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری (اقتصاد مقاومتی . تولید و اشتغال)  بازارچه روستایی بخش مرکزی گرگان  راه اندازی می شود.

وی در ادامه افزود: این بازارچه در محل زمین ورزشی روستای توشن و با مشارکت دهیاران این بخش و با ارائه محصولات تولید شده در ۶۰ روستای بخش مرکزی بصورت هفته ای (پنجشنبه بازار دهکده) برپا می شود .

“ترابی” در پاسخ به این سوال که هدف از راه اندازی این بازارچه در روستای توشن چه بوده است، تصریح کرد: هدف از برپایی این بازارچه بهتر شناسندن محصولات روستا و کمک به اقتصاد زنان خانه‌دار روستایی است.

بخشدار مرکزی گرگان با اشاره به اینکه این طرح مطالعات آن از پیش انجام شده گفت: خوشبختانه با ایجاد کمیته بانوان در بخش این امر در حال اجرایی شدن است و شاهد افتتاح این بازارچه در پنچشنبه همین هفته (۲۶ مردادماه) خواهیم بود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با راه اندازی این بازارچه (پنجشنبه بازار دهکده) بتوانیم به اقتصاد خانواده روستایی کمک و محصول با کیفیت را بدور از دست واسطه عرضه نماییم.

گفتنی است، روستای توشن در جنوب غربی گرگان واقع شده است.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 536 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲
برچسب ها: