رییس کل دادگستری گلستانکخلیج گرگان در خطر است

دسته: آخرین خبر , اجتماعی , گلستان
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
خلیج گرگان در خطر است

رییس کل دادگستری گلستان در چهاردهمین همایش دادستان‌های عمومی و انقلاب مراکز استان‌ها و نظامی سراسر کشور اظهار کرد: در موضوع پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان جرء رتبه‌های برتر کشور را دارد.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ رییس کل دادگستری گلستان صبح امروز در چهاردهمین همایش دادستان‌های عمومی و انقلاب مراکز استان‌ها و نظامی سراسر کشور اظهار کرد: وحدتی که در استان گلستان وجود دارد زبان زد است.

هادی هاشمیان ادامه داد: 260 قاضی در استان گلستان فعال هستند که وظیفه رسیدگی به پرونده‌ها در سطح استان را بر عهده دارند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان خاطرنشان کرد: در موضوع پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان جرء رتبه‌های برتر کشور را دارد و به شکر خدا بیش از 14 درصد در سال گذشته نسبت به سال 1394 کاهش ورودی داشته‌ایم که 20 هزار پرونده در سال گذشته کاهش پرونده‌های ورودی را داشته‌ایم.

هاشمیان با اشاره به کاهش جرام خشن، ضرب و جرح و جرائم مهم تاکید کرد: دو هزار و 600 فقره پرونده از سابق با تلاش قضات استان به اتمام رسیده است.

وی تاکید کرد: 50 درصد پرونده‌هایی که به واحدهای صلح و سازش ارسال کردیم مختومه و صلح و سازش شد که نقش اقوام مختلف در استان و ریش‌ سفیدان این اقوام بسیار موثر بوده است.

هاشمیان گفت: خلیج گرگان در خطر است و امکانات و اقدامات استانی جوابگوی نجات خلیج گرگان نیست و همانطور که همه بسیج شدیم دریاچه ارومیه نجات پیدا کرد وضعیت خلیج گرگان خیلی بد و در خطر قرار دارد و این خلیج در معرض خشک شدن است.

وی تاکید کرد: جلسات متعددی در سطح استان برگزار اما تاثیر لازم را نداشت و خطرات زیست محیطی برای این منطقه به طور کامل با خشک شدن خلیج گرگان احساس می‌شود.

انتهای پیام /


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: