مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان:رسانه‌های استان گیلان با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشتند/ به مشکلات اقتصادی خبرنگاران توجه شود

دسته: آخرین خبر
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
رسانه‌های استان گیلان با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشتند/ به مشکلات اقتصادی خبرنگاران توجه شود

مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان با اشاره به مشکلات اقتصادی رسانه‌ها در استان گیلان گفت رسانه‌های گیلان با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته‌اند و باید توجه بیشتری به مشکلات اقتصادی خبرنگاران شود.

به گزارش عصر شمال از رشت؛ کریم خرسندی صبح امروز در همایش تجلیل از خبرنگاران در روز خبرنگار در رشت اظهار داشت: خبرنگاران بهترین کمک را در معرفی استان گیلان به مردم کشور و انتقال اخبار مسئولان به مردم گیلان انجام می‌دهند.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان با اشاره به مشکلات اقتصادی رسانه‌ها در استان گیلان اعلام داشت: رسانه‌های گیلان با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته‌اند و باید توجه بیشتری به مشکلات اقتصادی خبرنگاران شود.

خرسندی با بیان اینکه رسانه‌های گیلانی به بهترین نحو مطالبات مردم استان را به گوش مسئولان رسانده‌اند بیان داشت: مسئولان در مسائل اقتصادی توجه بیشتری به مطالبات مردم داشته باشند.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان با اشاره به اینکه رسیدگی به تمام مطالبات خبرنگاران در مدت کم ممکن نیست خاطرنشان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند.

خرسندی با اشاره به فعالیت‌های خانه مطبوعات استان گیلان ابراز داشت: جشنواره ملی و استانی مطبوعات در منطقه آزاد انزلی برای نخستین بار در استان گیلان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط:سید ابوالفضل ظفری - 156 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸
برچسب ها: