آخرین خبر از واکنش فدراسیون نسبت به دو فوتبالیست عضو تیم ملی؛محرومیت شجاعی و حاج صفی از حضور در تیم ملی فوتبال ایران و جام جهانی

دسته: آخرین خبر , ورزشی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
محرومیت شجاعی و حاج صفی از حضور در تیم ملی فوتبال ایران و جام جهانی

یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال نیز در گفتگو با جام جم آنلاین اعلام کرد که محرومیت شجاعی و حاج صفی از تیم ملی فوتبال ایران قطعی است.

به گزارش عصر شمال؛ چند روزی از حضور خبرساز مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در ترکیب تیمشان پانیونیوس یونان مقابل مکابی نماینده رژیم صهیونیستی می گذرد. این مسابقه در چارچوب رقابت های لیگ اروپا برگزار شد.

این دو ملی پوش ایرانی در دیدار رفت که در تل آویو برگزار شد حاضر نشدند تیمشان را همراهی کنند که با موافقت مسئولان این باشگاه یونانی روبرو شد اما با توجه به دستور باشگاه پانیونیوس مبنی بر حضورشان در دیدار برگشت چاره ای جز این پیدا نکردند که مقابل این تیم بازی کنند.

حضور این دو ملی پوش در برابر تیمی از رژیم صهیونیستی موجی منفی ایجاد کرد و اعتراض های زیادی را به همراه داشت. فدراسیون فوتبال نیز با بیانیه ای حضور این دو ملی پوش ایرانی را مقابل تیم صهیونیستی محکوم کرد. پیش بینی می شد که شجاعی و حاج صفی از تیم ملی فوتبال ایران محروم شوند، اتفاقی که به نظر می رسد به واقعیت تبدیل خواهد شد.

فدراسیون فوتبال در حال تصمیم گیری در اینباره است. یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال نیز در گفتگو با جام جم آنلاین اعلام کرد که محرومیت شجاعی و حاج صفی از تیم ملی فوتبال ایران قطعی است و دیگر این دو را در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران نمی بینیم. حتی گفته می شود که این موضوع با کی روش نیز هماهنگ شده است. شجاعی و حاج صفی به صورت قطعی دیگر به تیم ملی فوتبال ایران دعوت نخواهند شد ، خبری که در راهروهای فدراسیون فوتبال از این و آن شنیده می شود. با این حال کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در اینباره اظهار نظر صریحی نداشته است. به هر حال مشخص است در جام جهانی 2018 روسیه این دو جایی درتیم ملی فوتبال ایران نخواهند داشت. به خصوص شجاعی که پیش از این در گفت و گویی فدراسیون فوتبال را زیر سوال برده بود. احسان حاج صفی هم که به منظور جلب نظر بیشتر کی روش راهی اروپا شده بود قصد داشت با حضور در تیم اروپایی موقعیت خود را در تیم ملی فوتبال ایران جهت حضور در جام جهانی تثبیت کند اما اکنون نتیجه ای معکوس گرفته است.

اینکه این دو از تیم ملی فوتبال ایران محروم شده اند رسمی نیست اما قطعی به نظر می رسد. با این حال باید منتظر اعلام فهرست جدید تیم ملی فوتبال ایران بمانیم.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: