مرگی که دل گلستانی ها را بدرد آورد؛فرضیه قتل دو نوجوان گنبدی، قوت گرفت

دسته: آخرین خبر , حوادث , گلستان
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۳ مرداد ۱۳۹۶
فرضیه قتل دو نوجوان گنبدی، قوت گرفت

با کشف آثار جراحت و تکمیل شدن آزمایشات پزشکی قانونی استان گلستان، فرضیه قتل دو نوجوان اهل شهرستان گنبدکاووس که اجساد آنها شب گذشته در روستای حاجی قوشان کشف شد، افزایش یافت.

به گزارش عصر شمال به نقل از خبرگزاری فارس ، شامگاه گذشته پیکر دو نوجوان 16 ساله اهل گنبدکاووس توسط اهالی روستا در روستای حاجی قوشان کشف شد که حاضران در صحنه اعلام کردند وضعیت اجساد به گونه‌ای بوده که مدت زمان بسیار زیادی از زمان مرگ آنها گذشته است.

کشف این اجساد در حالی انجام شد که عصر روز گذشته معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد ساعتی پیش از طریق یکی از فرمانداران به مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان خبر مفقود شدن دو نوجوان 16 ساله که 6 روز گذشته مفقود شده‌اند اعلام شده و تقاضای عملیات جست‌و‌جو برای یافتن آنها را دارند.

پس از کشف این دو جسد و بررسی مدارک هویتی موجود در لباس آنها، مشخص شد این دو جسد مربوط به همان دو نوجوان مفقود شده 16 ساله اهل شهرستان گنبدکاووس هستند.

حسین زارعی مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان پس از انجام آزمایش‌های تخصصی و تشریح پیکر این دو نوجوان توسط پزشکان این اداره‌کل، اظهار کرد: بر پیکر هر دو نوجوان متاسفانه آثار جراحت دیده شده است.

وی اعلام کرد: با توجه به شرایط اجساد، نمونه‌برداری‌های لازم انجام شده و برای نظرات تخصصی و دقیق‌تر باید منتظر پاسخ آزمایش‌ها باشیم.

مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان تصریح کرد: در حال حاضر گواهی دفن صادر شده و خانواده‌ها می‌توانند پس از طی مراحل اداری و اخذ دستور قضایی اجساد را تحویل گرفته و مراسم تدفین را برگزار کنند.

زارعی بیان کرد: گزارش پزشکی قانونی برای مرجع قضایی ارسال خواهد شد و تصمیم نهایی برای چگونگی روند پرونده و پیگیری‌های قانونی با تشخیص مرجع قضایی خواهد بود.

گفتنی است، در پیگیری خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص این پرونده، منابع مطلع و آگاه اظهار می‌کنند خانواده این دو نوجوان از روز اول مفقود شدن، گزارش مفقودی آنها را به پلیس، هلال احمر، فرمانداری و مراجع ذیربط اعلام کرده‌اند اما معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان گلستان مدعی است که مفقود شدن این دو نوجوان 6 روز پس از مفقودی به اطلاع هلال احمر رسانده شده است.

با توجه به گزارش پزشکی قانونی و اطلاعات موجود، فرضیه جنایت در این پرونده تقویت شده و باید در انتظار اقدامات قضایی و انتظامی برای کشف حقیقت در این پرونده باشیم.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: