افزایش تحریم ، فرصتی برای خوداتکایی

دسته: آخرین خبر , اخبار اجتماعی , سیاسی , فرهنگی , گیلان
بدون دیدگاه
جمعه - ۶ مرداد ۱۳۹۶

به گزارش عصرشمال از رشت؛ امام جمعه موقت رشت امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر با تاکید بر بدعهدی غرب در برهه ها و عرصه های مختلف گفت : ملت و نظام ایران اسلامی از افزایش تحریم ها هراسی نداشته و ندارد چرا که به این تحریم ها به عنوان فرصتی برای خود اتکایی می نگرد.

حجت الاسلام والمسلمین پوررضا ،با تبریک به متخصصان و دانشمندان ایرانی برای موفقیت در پرتاب موشک ماهواره بر سیمرغ ، گفت : بومی سازی ساخت و پرتاب موشک ماهواره بر از پایگاه ملی فضایی امام خمینی نشان دهنده توانمندی نیروهای داخلی و قدرت مانور دانشمندان این مرز و بوم در همه عرصه ها و حوزه هاست.

وی با اشاره به نزدیک شدن به زمان معرفی اعضای کابینه دوازدهم از سوی رییس جمهوری گفت : یکی از مهمترین انتظارات مردم از دولت دوازدهم بهبود و رونق وضعیت تولید و اشتغال است.

امام جمعه موقت رشت یکی دیگر از انتظارات مردم را رسیدگی به مشکلات اقتصادی و بانکی عنوان کرد و افزود : بخشی از نظام بانکی کشور به مشکلاتی دچار شده است که اصلاح و ساماندهی آن باید در اولویت های اصلی دولت جدید قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین پوررضا ، با اشاره به آغاز هفته حج و اهمیت این کنگره عظیم مسلمانان ، گفت : حج و مناسک آن از ظرفیت های بسیار بزرگ و مهمی برخوردار است که می توان برای رسیدن به اهداف برپایی این کنگره عظیم از این فرصتها بخوبی بهره برد.

وی همچنین به روز کارآفرینی و آموزش فنی و حرفه ای اشاره کرد و گفت: آموزش فنی و حرفه ای و مهارت آموزی در افزایش اشتغال بسیار تاثیرگذار است و حتی دانش آموختگان مراکز دانشگاهی می توانند با بهره مندی از این آموزش ها به اشتغال پایدار برسند .

انتهای پیام/صدا وسیما


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: