مدیر عامل فروشگاه های اتکا کشور: بهره برداری از فروشگاه های اینترنتی اتکا در دستور کار

دسته: آخرین خبر , اقتصادی , بازار , گلستان
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۲ تیر ۱۳۹۶
بهره برداری از فروشگاه های اینترنتی اتکا در دستور کار

مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای اتکا کشور با بیان این مطلب که فروشگاه های زنجیره ای اتکا تا پایان سال اقلام مصرفی را به صورت اینترنتی به فروش میرساند افزود: در این فروشگاه ها حدود یک هزار الی یک هزار و دویست قلم کالا شامل تخفیف هستند که به مشتریان عرضه خواهد شد.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ “حسن حمیدیان فر” مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای اتکا کشور در گرگان گفت: درب این فروشگاه ها بر روی آحاد مردم باز استو مردم میتوانند اقلام مورد نیاز خود را از این فروشگاه ها تامین کنند.

وی افزود: در این فروشگاه ها نیروهای کمیته امداد و بهزیستی از خدمات این فروشگاه ها در سراسر کشور بهره مند شوند.

“حمیدیان فر” تصریح کرد: ما در سطح فروشگاه ها 4 هزار و پانصد قلم لوازم سوپری داریم و با بکار گیری نیرو های زیاد، در این بخش، موجب محقق شده اقتصاد مقاومتی شده ایم.

مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای اتکا کشور اظهار کرد: اقبال و رویکرد مردمی نسبت به این فروشگاه های روز به روز در حال افزایش هست و اقلام سوپری این فروشگاه در گرگان بالغ بر چهار هزار و پانصد قلم جنس می باشد.

وی در ادامه از ارائه تخفیفات 30 درصدی به خانواده های نیرو های مسلح در این فروشگاه ها خبر داد و اظهار کرد: در این فروشگاه ها اقلام مورد نیاز مردم تا  10 درصد تخفیف ارائه خواهد شد.

“حمیدیان فر” افزود: در این فروشگاه ها حدود یک هزار الی یک هزار و دویست قلم کالا شامل تخفیف هستند که به مشتریان عرضه خواهد شد و مشتریان میتوانند با حکمت کارت تا 50 درصد تخفیف برخوردار شوند.

مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای اتکا کشور در ادامه عنوان کرد: این فروشگاه ها در آینده ای نزدیک مجهز به فروش اینترنتی خواهند شد و این امر تا پایان سال جاری عملیاتی می شود و مردم استان نیز میتوانند از طریق بستر فضای مجازی اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنند و با استفاده از این نرم افزار در خرید از این فروشگاه ها راحتی و آسایش را تجربه کنند.

وی همچنین از آمادگی این فروشگاه، برای تامین اقلام مورد نیاز پادگان ها خبر داد و گفت: مایه خرسندی ماست که به قیمت عمده محصولات این فروشگاهها را به دست متقاضیان برسانیم.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: