حجت السلام رئیسی در گرگان؛در دولت کار و کرامت، دوران حرف زدن را تمام خواهیم کرد/مردم از فساد های فرا جناحی خسته شده اند/ دیواری بلند بین چپاول گران و حقوق مردم ایجاد خواهیم کرد

دسته: آخرین خبر , اخبار ایران و جهان , انتخاب سر دبیر , خبر ویژه , گلستان
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
در دولت کار و کرامت، دوران حرف زدن را تمام خواهیم کرد/مردم از فساد های فرا جناحی خسته شده اند/ دیواری بلند بین چپاول گران و حقوق مردم ایجاد خواهیم کرد

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گرگانبا بیان این مطلب که، آنچه که سایه جنگ را از کشور برداشت حضور قدرت مندانه مردم در صحنه بوده است گفت: زنان و مردان کار آمد در دولت کار و کرامت نشان خواهند داد که دوران حرف تمام شده است.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ “سید ابراهیم رئیسی” نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع هزاران نفر از مردم گرگان گفت: آنچه که سایه جنگ را از کشور برداشت حضور قدرت مندانه مردم در عرصه های مختلف بوده است که اجازه نداده است که دشمنان این مرز و بوم به آن دست درازی کنند.

* مردم متدین و بیدار ایران رمز موفقیت کشور هستند

وی با بیان این مطلب که مردم متدین و بیدار ایران رمز موفقیت کشور هستند، افزود: انچه که امروز می تواند کلیدی باشد برای باز کردن قفل های زندگی مردم ، میدان دادن به مردم و جوانان این کشور است و اگر گره گشایی مشکلات کشور، در دست بیگانگان ببینیم، این امر خطاست.

“رئیسی” تصریح کرد: معطل گذاشتن بخش های اقتصادی کشور برای اینکه بیگانان انها را درست کنند، کاملا خطاست.

* مردم نباید گرفتار شغل باشند

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهر گرگان گفت: استان گلستان نماد انسجام تمام گویش ها و عقیده ها سنی و شیعه است که این رمز توسعه استان خواهد بود. مردم استان زر خیز گلستان نباید گرفتار شغل باشند. امروز استان گلستان قطب صنعت و کشاورزی است و باید از این ظرفیت استفاده بالقوه کرد.

وی افزود: در انتخابات سال 92 دولت قول داد واردات را کاهش دهد، اما حالا حدود 10 میلیارد دلار کلا از چین وارد می شود. 18 میلیارد دلار قاچاق کالا که اگر نیمی از آن کاهش پیدا کند می تواند 1 میلیون شغل ایجاد کرد.

* زنان و مردان کار آمد در دولت کار و کرامت نشان خواهند داد که دوران حرف تمام شده است

“رئیسی” اظهار کرد: ما نیاز داریم به مردان و زنان کار آمدی که در میدان عمل به مردم نشان دهد که دوران حرف تمام شده است و این را در دولت کار و کرامت اثبات خواهیم کرد.

* مبارزه با فساد ژست سیاسی نمی خواهد، اقدام و عمل می خواهد/ مردم از فساد فرا جناحی خسته شده اند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم گلستان اشاره ای به وجود فساد در دستگاه های کشور داشت و گفت: ما می خواهیم بگوییم مبارزه با فساد ژست سیاسی نمی خواهد، اقدام و عمل می خواهد و شرط اول مبازه با فساد، استفاده از مدیران سالم است.

وی با بیان این موضوع که مردم از فساد فراجناحی خسته شده اند، افزود: مبارزه با فساد روحیه جهادی و مبارزه با فساد می خواهد در تمام لایه های دولت باید در آن دیده و لمس شود.

حجت السلام “رئیسی” تصریح کرد: این درست است! که 500 میلیارد تومان ادم بد حساب تسهیلات مالی بگیرند و بعد بروند در یک بانک دیگه سپرده بگذارند و سود بگیرند.

* ما بنا داریم در دولت کار و کرامت، دیواری بلند بین چپاول گران و حقوق مردم ایجاد کنیم

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در خصوص برخی دیگر از مسائل حاشیه ای از سوی برخی از نامزد های ریاست جمهوری گفت: اگر دیپلماسی به این معنا باشد که بروی با خارجی ها صحبت کنید که در ایام انتخابات هوای مارا داشته باشد ما آن دیپلماسی را بلد نیستیم. اگر اقتصاد این است که بگویم آب خوردن مردم لنگ برجام است، ما اقتصاد یاد نداریم بلد نیستیم.

وی در پایان سخنان خود با تاکید بر این جمله که در دولت کار و کرامت بنا داریم یک کار اساسی انجام دهیم اظهار کرد: آری، ما بنا داریم در دولت کار و کرامت، دیواری بلند بین چپاول گران و حقوق مردم ایجاد کنیم.

گفتنی است، حجت السلام رئیسی گرگان را به مقصد مازندران ترک کرد و امشب نیز در جمع مردم گیلان ایراد به سخنرانی خواهد کرد.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: