قائم مقام شورای هماهنگی حامیان مردمی قالیباف در استان گلستان:برخی از افراد با پوشیدن لباس پیامبر(ص) در صدد تخریب چهره افراد انقلابی هستند/ مشکلات اقتصادی مردم با مدیریت جهادی و عمل جهادی برطرف می شود

دسته: آخرین خبر , انتخاب سر دبیر , خبر ویژه , گلستان
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
برخی از افراد با پوشیدن لباس پیامبر(ص) در صدد تخریب چهره افراد انقلابی هستند/ مشکلات اقتصادی مردم  با مدیریت جهادی و عمل جهادی برطرف می شود

قائم مقام شورای هماهنگی حامیان مردمی قالیباف در استان گلستان با بیان این مطلب که دولت تدبیر و امید به هیچ یک از وعده های خود در این چند سال جامعه عمل نپوشانده است، افزود: متاسفانه این روز ها، کشور با گرد و غبار دروغ و دروغ گویی دست و پنجه نرم می کند، چه بسا، این روز ها کسانی این گردو غبار را بر پا کرده اند که با لباس پیامبر(ص) در صدد تخریب چهره افراد انقلابی هستند.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ “سید جمال حسینی” قائم مقام شورای هماهنگی حامیان مردمی قالیباف در استان گلستان در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و همچنین عرض تسلیت به خانواده های داغدار انفجار معدن “زمستان یورت” در شهرستان آزادشهر، خطاب به جوانان استان گلستان و کشور گفت: جوانان قومیت های مختلف در استان گلستان به خوبی به یاد می آوردند که رییس دولت یازدهم در اوایل دوره ریاست جمهوری خود در سال 92 چه وعده هایی را به جوانان عرضه داشتند.

* دولت یازدهم به هیچ از وعده های خود به مردم، جامعه عمل نپوشانده است

وی افزود: جوانان این مرز و بوم در این مدت با صبوری خود نشان دادند که دولت تدبیر و امید، به هیچ یک از وعده های خود در زمینه های مختلف جامعه عمل نپوشانده است و در این چهار سال شاهد افزایش بیکاری، فقر، گرانی و … در کشور از جمله گلستان بودیم.

“حسینی” تصریح کرد: بیشتر آسیب های منطقه گلستان، ناشی از بیکاری، فقر و گرانی است، لذا “دکتر محمد قالیباف” با اعلام نامزدی خود در انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری با شعار” دولت مردم” و همچنین پس از اعتماد ملت ایران به ایشان و قبول این وظیفه سنگین، مشکلات به وجود آمده در راه زندگی و آسایش ملت ایران را با همت جهادی برطرف نماید و رنگ آسایش را به مردم ولایتمدار ایران اسلامی ارمغان ببخشد.

* امید به زندگی، زمانی میسر می گردد که مدیر اجرائی قوی، عمل گرا و جهادی در راس امور دولت قرار بگیرد

قائم مقام شورای هماهنگی حامیان مردمی قالیباف در استان گلستان در ادامه گفتگو با خبرنگاران، ضمن تبریک مجدد به مناسبت روز جوان ، خطاب به جوانان استان گلستان و سایر نقاط کشور گفت: جوانان عزیز ایران اسلامی امروز باید خود تصمیم گیر سرنوشت خود باشند و جدای از تعصب های سیاسی و قومیتی و جنسیتی، با حضور در پای صندوق های رای و دادن رای اعتماد به “دولت مردم” امید به زندگی را به یکدیگر هدیه ببخشند.

وی افزود: این امید به زندگی، زمانی میسر می گردد که مدیر اجرائی قوی، عمل گرا و جهادی در راس امور دولت قرار بگیرد.

“حسینی” اظهار کرد: یکی از برنامه های تدوین شده دکتر” محمد باقر قالیباف ” پس از رای اعتماد مردم به ایشان و آغاز فعالیت “دولت مردم”، بهره جستن از ظرفیت های امروز کشور است، چرا که وجود نیرو های جوان و با استعداد، تحصیل کرده و با مهارت، در قومیت های مختلف “اعم از شیعه و سنی، وجود دارند که در هر نقطه از سرزمین ایران اسلامی، میتوان برای آبادانی این کشور از آنها بهره جست.

* برخی از افراد در روز های پایانی انتخابات در صدد نشر اکاذیب و دورغ در جامعه هستند

قائم مقام شورای هماهنگی حامیان مردمی قالیباف در استان گلستان در ادامه گفتگو با خبرنگاران گفت: هر چه به روز های پایانی تبلیغات نامزد های ریاست جمهوری نزدیک میشویم، شاهد نشر اکاذیب و دروغ از سوی برخی از افراد هستیم، از جمله یکی از این شایعات دامن زده شده، استعفای دکتر قالیباف از دور انتخابات ریاست جمهوری بوده است. این افراد بدانند و اگر هم نمیدانند بدانند که دکتر “قالیباف” در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری با برنامه مدون جهادی و با همراهی بهترین و زبده ترین کارشناسان اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی و … پا به عرصه رقابت گذاشته است.

* سکان اجاری کشور را به دستان کسانی نسپارید که مخفیانه سندی را امضاء می کنند

وی ادامه داد: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری، تا پایان انتخابات، در عرصه میدان رقابت انتخاباتی حضور دارد و می توان گفت که ایشان در خط مقدم این عرصه حضوری فعال خواهند داشت.

“حسینی” تصریح کرد: امید است با انتخاب درست شما جوانان و مردم شریف ایران، سکان اجرائی این کشور در دستان کسی سپرده شود که به صورت مخفیانه سندی را که موجب دین زدایی و اسلام زدایی می شود، نسپارد.

قائم مقام شورای هماهنگی حامیان مردمی قالیباف در استان گلستان گفت: دکتر “قالیباف” ناجی مردم محروم و مستضعف ایران اسلامی است و درد این قشر های مظلوم را به خوبی چشیده است و بر اساس نظر سنجی ها، دکتر “قالیباف” امیدی در دل مردم قشر ضعیف جامعه پدید آورده است.

* مشکلات اقتصادی مردم  با مدیریت جهادی و عمل جهادی برطرف می شود

وی در پاسخ به این سوال که دکتر قالیباف چگونه خواهان برطرف کردن مشکلات اقتصادی مردم ایران است، افزود: با مدیرت جهادی و عمل جهادی قطعا این مشکلات بر طرف خواهد شد و دولت مردم با مدیرت دکتر قالیباف و با همراهی و هم فکری جوانان این مرز و بوم، این مشکل بزرگ کشور را که پاشنه آشیل زندگی مردم شده است را برطرف خواهد کرد.

“حسینی” تصریح کرد: دکتر “قالیباف” در شعار های تبلیغاتی خود بار ها به این امر اشاره کردند و گفتند: امید من اول به خداست و بعد از خدا، امید من به جوانان این کشور است، مخصوصا جوانان تحصیل کرده.

قائم مقام شورای هماهنگی حامیان مردمی قالیباف در استان گلستان گفت: این نامزد انتخاباتی حرفی به زبان نمی آورد که به آن جامعه عمل نپوشاند. مردم ایران اسلامی بدانند که سخنی که دکتر قالیباف به زبان می آورند، یادداشت کنند که مثل ساعت کار خواهد کرد تا به نتیجه برساند.

* برخی از افراد با پوشیدن لباس پیامبر(ص) در صدد تخریب چهره افراد انقلابی هستند

وی افزود: شعار کتر قالیباف “کار” ، “کار” ، “کار” است، که خاری بزرگ بر چشمان کسانی است که به ملت، قدرت و عظمت ایرانی اسلامی حسودی و دشمنی دارند.

“حسینی” تصریح کرد: متاسفانه این روز ها، کشور با گرد و غبار دروغ  و دروغ گویی دست و پنجه نرم می کند، چه بسا، این روز ها کسانی این گردو غبار را بر پا کرده اند که با لباس پیامبر(ص) در صدد تخریب چهره افراد انقلابی هستند. لذا دکتر “قالیباف” با شجاعت و صلابت خود، مشکلات مدیریتی کشور را برطرف خواهد کرد.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: