لیست 11 نفری نامزدهای انتخابات شورای شهر رشت معرفی شد

دسته: آخرین خبر , سیاسی , گیلان
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
لیست 11 نفری نامزدهای انتخابات شورای شهر رشت معرفی شد

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت گفت: لیست 11 نفری نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت در جلسه مشترک جوانان، بانوان و مسؤولان 24 منطقه جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم این شهر جمع‌بندی و معرفی شده است.

لیست 11 نفری نامزدهای انتخابات شورای شهر رشت معرفی شد

به گزارش عصر شمال از رشت، رحمان کاشفی عصر امروز در جلسه مشترک جوانان، بانوان و مسؤولان 24 منطقه مجمع یاران انقلاب اسلامی این شهر درمسجد امام حسین(ع) با اشاره به وصیتنامه شهدا مبنی براینکه اجازه ندهید حرف امام(ره) زمین بماند اظهار کرد: امام(ره) فرمودند؛ نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

وی ادامه داد: اگر فردی بخواهد مردم را از نظام دور کند باید پاسخگوی اعمال خود در قیامت باشد و بر ما تکلیف است همت کرده و افراد را با رفتار و گفتار خود نسبت به نظام خوشبین کنیم.

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان مردم رشت به ظرفیت خوب ایجاد شده مجمع یاران انقلاب در این شهر اشاره کرد و افزود: با حضور افراد با تجربه، تحصیلکرده و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس، شهر رشت طبق جغرافیای شهری و جمعیت به 24 منطقه تقسیم شده و هر کدام از مناطق دارای پنج عضو شورای مرکزی و دو نخبه و مشاور است.

کاشفی با بیان اینکه هر کدام از مناطق 24گانه شهر رشت لیست 11 نفری نامزدهای انتخابات شورای اسلامی را ارائه کردند، تصریح کرد: در مجموع آرای مذکور جمع‌بندی شده و به یک لیست 11 نفری اصلی رسیدیم.

منبع : فارس


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: